NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data 2020.12.03).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.
* Rugpjūčio 8d. Į treniruočių stovyklą renkasi jaunimas.
* Rugpjūčio 15 d. Į stovyklą renkasi pagrindinė "Barcos" komanda.
* Rugpjūčio 23-30 dienomis treniruočių stovykla Andoroje.
* Rugpjūčio 26 d. Draugiškos rungtynės prieš Andoros "MoraBanc".
* Rugpjūčio 29 d. Kontrolinės rungtynės Lerida mieste prieš Mursijos UCAM.
* Rugpjūčio 30 d. Draugiškos rungtynės prieš Badalonos "Joventut"
* Rugsėjo 4 ir 6 dieną "Barca" kovos dėl Katalonijos taurės.
* Rugsėjo 12-13 dienomis vyks Ispanijos supertaurės turnyras.
* Pirmosiomis rugsėjo 18-20 dienomis startuoja Ispanijos lyga.
* Spalio 1-ąją Eurolygos pradžia ("FC Barcelona" - CSKA)

Šarūno Jasikevičiaus tolimesnė ateitis "Lietuvos ryte" paaiškės šiandien?

2010-12-23
Šį vakarą Vilniaus "Lietuvos rytas" stoja į gyvybės ir mirties kovą. Kroatijos sostinėje Zagrebe vilniečiai susikaus su vietos "Cibona" komanda, kuri eurolygoje dar neiškovojo nė vienos pergalės. Atrodytų, kad priešininkas Lietuvos ekipai yra pats parankiausias, kokį tik galima būtų rasti eurolygoje 9 rungtynės ir 9 pralaimėjimai. Tačiau "Cibona" kenčianti finansinę krizę šiandien neturi ką prarasti, o galbūt savo žiūrovų akivaizdoje garsiai trinktelti durimis. Tokiu atvėju Vilniaus "Lietuvos rytas" prarastu visus šansus patekti į eurolygos Top16 etapa. Pergalės atvėju Vilniaus ekipa būtų viena koja kitame eurolygos etape ir tik reiktų palaukti kaip baigsis dvikova tarp Stambulo "Fenerbahce Ulker" ir Šolė "Basket" ekipų. Turkų komandos pergalės atvėjų "Lietuvos rytas" žengtų toliau, pralaimėjimo ne.

Taigi atrodo, kad apie šiandienos eurolygos varžybų svarbą nėra ką ir kalbėti. Po šį vakarą vyksiančių rungtynių gali paaiškėti ne tik Vilniaus "Lietuvos ryto" komandos likimas eurolygoje, tačiau ir vilniečių įžaidėjo Šarūno Jasikevičiaus ateitis komandoje. Prieš pasirašant sutartį su "Auksiniu berniuku" klubas teigė, kad įžaidėjas yra vienas mažiausią atlyginimą gaunantis žaidėjas komandoje. Bet vos praėjus kelioms dienoms po sutarties pasirašymo buvo prabilta, kad Šaras gali būti per brangus. Vilniaus „Lietuvos ryto“ valdybos pirmininkas Jonas Vainauskas viename interviu sakė:


„Jei mūsų komanda neprasibraus į kitą etapą, Šaras mums bus per brangus žaidėjas. Tik dėl kovų su Kauno „Žalgiriu“ nebus prasmės jo laikyti komandoje. Vis dėlto aš įsitikinęs, kad „Lietuvos rytas“ iškovos keturias pergales iš penkerių likusių rungtynių ir tokie svarstymai liks nereikšmingi. Š.Jasikevičius mūsų ekipoje bus tol, kol jis bus reikalingas „Lietuvos rytui“ arba kol mes būsime reikalingi Šarūnui“

Atrodo, kad priėjome liepto galą, pagal Joną Vainauską Vilniaus "Lietuvos rytas" ir Šarūnas Jasikevičius šiandien žaidžia "gyvybės ir mirties" rungtynes. Tačiau net ir pralaimėjus neaišku ar Šaras paliktų klubą, galbūt tai tik vienas iš komandos vadybininkų triukų. Nesenai pasigirdo kalbos, kad Kenanas Bajramovičius ir Khalidas El-Aminas gali persikelti į Turkiją, o su kitu įžaidėju Igoriu Miloševičiu jau atrodo atsikratyta, tad ko gero tokiu atveju Šarūno Jasikevičiaus galimybės likti klube išaugtų.

Dabar visi tikimės kuo geriausių rungtynių Kroatijoje ir Stambule ir tikime, kad Kalėdos stebūklų metas, o Vilniaus "Lietuvos rytas" mums padovanos puikią Kalėdinę dovaną - bilietą į eurolygos Top16 etapą.

0 comments:

Rašyti komentarą