ŠARŪNAS JASIKEVIČIUS 3:1 UNICAJA

2011-10-20
Šarūnas Jasikevičius su Atėnų "Panathinaikos" ekipa jau šiandien pradės 2011-2012 metų Eurolygos sezoną. Pirmąją graikų varžove bus Malagos "Unicaja" ekipa. Įžaidėjas iš Lietuvos prieš andalūzus Eurolygoje yra žaidęs 4 kartus, 3 kartus laimėjo Š.Jasikevičiaus vadovaujama komanda kartą ispanai.

2003-2004 metų Eurolygos sezoną Šarūnas Jasikevičius su Tel Avivo "Maccabi" taip pat pradėjo būtent rungtynėmis su Malagos "Unicaja" komanda. Tuomet Izraelio čempionai namuose 88-73 įveikė savo varžovus. Šarūnas Jasikevičius per 29 minutes pelnė 14 taškų, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, bei 5 kartus suklydo.

Atsakomosios rungtynės vyko Malagoje, tačiau tada "Maccabi" komanda buvo priversta nusileisti "Unicaja" komandai 75-87. Šarūnas Jasikevičius per 33 minutes pelnė 13 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 2 kartus suklydo.

Trečioji Š.Jasikevičiaus ir "Unicaja" akistata įvyko 2008-2009 metų sezono Top16 etape. Tuomet lietuvio atstovaujama Atėnų "Panathinaikos" komanda išvykoje 81-69 įveikė andalūzus. Šarūnas Jasikevičius per 23 minutes pelnė 18 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Rungtynės Atėnuose taip pat baigėsi "Panathinaikos" komandos pergale 103-95. Šarūnas Jasikevičius paskutiniame susitikime prieš "Unicaja" per 25 minutes pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus suklydo.

Rungtynės tarp Atėnų "Panathinaikos" ir Malagos "Unicaja" komandų prasidės šiandien 21:45 val.