Š.Jasikevičius žaidė vėl naudingai, o "Panathinaikos" šventė pergalę išvykoje

2011-10-29
Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi šiandien Graikijos čempionato antrojo turo rungtynėse išvykoje 95-74 įveikė praeitų metų antrosios Graikijos lygos čempionę Dramos K.A.O.D. komandą. Šarūnas Jasikevičius ir vėl žaidė naudingai per 13 minučių lietuvis pelnė 8 taškus ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Rungtynės prasidėjo dviem taikliomis Alekso Maričiaus baudos metimais, vėliau Davidas Loganas pelnė 4 taškus iš eilės (2-6). Sužaidus 4 minutes Šarūnas Jasikevičius pataikė dvitaškį (7-10), tačiau šeimininkų ekipos žaidėjas Gary Flowersas atsakė tritaškiu ir išlygino rungtynių rezultatą (10-10). Įpusėjus kėliniui Dimitris Diamantidis pelnė 4 taškus iš eilės išvesdamas vėl Graikijos čempionus į priekį. Likus žaisti 3 minutes Š.Jasikevičius pataikė 1 baudą iš dviejų, o Jamarras Sandersas dar kartą išlygino rezultatą (15-15). Kėliniui baigiantis K.A.O.D. žaidėjas Sakis Karidas pataikė tritaškį ir išvedė savo ekipą į priekį 24-23.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar vienu šeimininkų tritaškiu po kurio "Panathinaikos" deficitas tapo 4 taškai (27-23). Eurolygos čempionai atsiliekančiųjų vaidmenyje ilgai nebuvo Kosto Tsartsario ir Mike'o Batistes pastangomis jie vėl išsiveržė į priekį (27-29). Sužaidus 4 minutes rezultatas vėl tapo lygus (30-30), tačiau tuomet "Panathinaikos" komanda atsakė spurtu 0-9 ir susikrovė solidžią 9 taškų persvarą (30-39). Likus žaisti 3 minutes Romainas Sato pelnė 2 taškus, o svečių pranašumas tapo dviženklis (33-43). Kėliniui baigiantis Š.Jasikevičius pridėjo dar 2 taškus, o "Panathinaikos" persvara išaugo iki 13 taškų. Vėliau lietuvis tritaškiu užbaigė antrąjį kėlinį 40-51.

Trečiasis rungtynių kėlinys prasidėjo 4 iš eilės Kosto Tsartsario taškais (40-55). Sužaidus 3 minutes graikais pelnė dar 2 taškus su varžovo pražanga po Š.Jasikevičiaus rezultatyvaus perdavimo (40-59). Įpusėjus kėliniui Stevenas Smithas įkrovė kamuolį iš viršaus, o likus žaisti 3 minutes Nickas Calathesas dvitaškiu padidino "Panathinaikos" persvarą iki rekordinės 20 taškų (45-65). Kėliniui baigiantis šeimininkai sumažino didžiulį deficitą ir po trijų kėlinių juos nuo Graikijos čempionų skyrė 13 taškų 58-71.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų dėjimu į "Panathinaikos" krepšį. Sužaidus 2 minutes Dramos ekipa sumažino atsilikimą iki 10 taškų (63-73). Įpusėjus kėliniui D.Loganas pataikė dvitaškį, o vėliau įdėjo kamuolį į krepšį (66-81). Likus žaisti 3 minutes R.Sato pataikė tritaškį, o vėliau dvitaškiu afrikietis atstatė triuškinančią 20 taškų persvarą "Panathinaikos" komandai (68-88). Šarūno Jasikevičiaus ekipa 95-74 nugalėjo Dramos K.A.O.D. komandą ir iškovojo antrąją pergalę Graikijos pirmenybėse.

Šarūnas Jasikevičius per beveik 13 minučių pelnė 8 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškis, 1/2 bauda), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 6 naudingumo balus.

Dramos "K.A.O.D.": Jamarras Sandersas 17, Gary Flowersas 12, Sakis Karidas 11, Draganas Ceranic'as 10, Kostas Charalampidis ir Guy'us Michelas 8, Vassilis Kitsoulis 4, Kostas Kakaroudis ir Fotis Stilidis 2 taškai;

Atėnų "Panathinaikos": Dimitris Diamantidis 16, Kostas Tsartsaris ir Davidas Loganas 15, Romainas Sato 9, Šarūnas Jasikevičius 8, Mike'as Batiste ir Stevenas Smithas 6, Ianas Vougioukas 5, Aleksas Maričius ir Kostas Kaimakoglou 2 taškai;