Šaras - Lapkričio mėnesio apžvalga |2011|

2011-12-01
Vakar Šarūnas Jasikevičius su Atėnų "Panathinaikos" komanda iškovojo pergalę prieš Zagrebo "KK Zagreb" komandą ir pergalingai užbaigė lapkričio mėnesį. Šį mėnesį "Panathinaikos" ekipa per 8 rungtynes iškovojo 5 pergales ir patyrė 3 pralaimėjimus.

Lapkričio 4 diena. Šarūnas Jasikevičius su Atėnų "Panathinaikos" namuose priėmė savo tautiečius iš Lietuvos Kauno "Žalgirį". Graikijos čempionai be didesnio vargo 92-75 įveikė žalgiriečius ir pratęsė pergalių seriją. Šarūnas Jasikevičius per beveik 7 minutes pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovo pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Lapkričio 6 diena. Atėnų "Panathinaikos" iškovojo triuškinančią pergalę Graikijos čempionate. Savo aikštėje Š.Jasikevičiaus komanda 93-58 įveikė Kalitėjos "Ikaros" krepšininkus. Šarūnas Jasikevičius per beveik 16 minučių pelnė 11 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Lapkričio 10 diena. Šarūno Jasikevičiaus ekipa patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Atėnų "Panathinaikos" savo arenoje po pratęsimo 76-78 turėjo pripažinti Maskvos CSKA komandos pranašumą. Šarūnas Jasikevičius per beveik 17 minučių pelnė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą, bei 5 kartus suklydo.

Lapkričio 17 diena. Atėnų "Panathinaikos" netikėtai Bamberge 76-79 nusileido šeimininkei "Brose Baskets" ekipai. Šarūnas Jasikevičius į aikštelę neišbėgo.

Lapkričio 20 diena. Graikijoje įvyko pirmoji amžinųjų varžovų dvikova tarp Atėnų "Panathinaikos" ir Pirėjaus "Olympiacos" komandų. Graikijos čempionai savo aikštėje po atkaklios kovos 74-70 įveikė "raudonuosius" iš Pirėjaus. Šarūnas Jasikevičius per beveik 13 minučių pelnė 8 taškus (4/5 dvitaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, 1 kartą prasižengė ir išprovokavo 2 varžovo pražangas.

Lapkričio 24 diena. Eurolygos čempionai stebuklingai išsigelbėjo Eurolygos rungtynėse prieš Malagos "Unicaja" komanda. Dėka fantastiškų dviejų Dimitrio Diamantidžio tritaškių rungtynių pabaigoje "Panathinaikos" 77-76 įveikė Andalūzus. Šarūnas Jasikevičius per beveik 9 minutes pelnė 4 taškus (2/6 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 1 kartą prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Lapkričio 27 diena. Šarūno Jasikevičiaus ekipa netikėtai suklupo Graikijos čempionate. Išvykoje žaidę "Panathinaikos" krepšininkai 70-79 turėjo pripažinti Kavalos "Kavala" komandos pranašumą. Šarūnas Jasikevičius, kuris rungtynes pradėjo startiniame penkete žaidė beveik 20 minučių, pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą, bei surinko 4 naudingumo balus.

Lapkričio 30 diena. Atėnų "Panathinaikos" savo aikštėje 94-76 įveikė Zagrebo "KK Zagreb" komandą ir užsitikrino vietą Eurolygos Top16 etape. Šarūnas Jasikevičius per 13 minučių pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Lapkričio mėnesį Šarūnas Jasikevičius iš viso sužaidė 7 rungtynes per kurias pelnė 43 taškus ir atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Praeitą mėnesį lietuvis vidutiniškai rinkdavo po 6,1 taško ir atlikdavo po 2,4 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.