Broliai Jasikevičiai šturmuos Kauno "Žalgirį"

2011-12-05
Šią savaitę broliai Šarūnas ir Vytenis Jasikevičiai šturmuos Kauną ir mėgins iš ten išsivešti pergales prieš Kauno "Žalgirio" krepšininkus.

Pirmasis į kovą pakils Šarūnas, kuris su Atėnų "Panathinaikos" ekipa trečiadieni žais Eurolygos rungtynes. Tuo tarpu Vytenis su Kėdainių "Kėdainių Triobet" klubu jėgas prieš "Žalgirį" išmėgns šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje.


Šarūnas Jasikevičius per savo karjerą Eurolygoje prieš "Žalgirį" Kaune yra žaidęs 7 kartus ir 5 sykius parsivežė pergalę.  Visas rungtynes Lietuviui iki šiol teko žaisti Kauno sporto halėje, o dabar teks jėgas išmėginti naujoje "Žalgirio" arenoje. Tiesa žaidėjui, tai nebus naujiena, nes Europos čempionato metu jis jau išbandė naujosios arenos lankus.

Rungtynės tarp Kauno "Žalgirio" ir Atėnų "Panathinaikos" įvyks trečiadienį 19:45 val. o rungtynės prieš "Kėdainių Triobet" bus žaidžiamos šeštadienį 17:00 val.

4 comments:

Anonimiškas rašė...

"Visas rungtynes Lietuviui iki šiol teko žaisti Kauno sporto halėje"
Maccabi - Zalgiris, kaip Sharpas istrauke pratesima, kur buvo zaistos? Tel Avive..

Mindė rašė...

Kalbama apie rungtynes kurios vyko Kaune, o ne išvykoje. Tokiu atveju teko žaisti prieš "Žalgirį" ir Liublianoje, Barselonoje, Tel Avive, Atėnuose.

Anonimiškas rašė...

Bet cia sneka apie kauna.:)

Anonimiškas rašė...

jo anonimas nusisnekejai ir nusimk ta berete - tau netinka

Rašyti komentarą