V.Jasikevičiaus ekipai nepavyko įveikti "Žalgirio"

2011-12-10
Vyteniui Jasikevičiui su Kėdainių "Kėdainiai Triobet" komanda nepavyko įveikti Kauno "Žalgirio" Lietuvos krepšinio lygoje. Lietuvos čempionai įtikinamai 81-60 palaužė kėdainiškių pasipriešinimą. V.Jasikevičius su 9 taškais buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Sekančias rungtynes "Kėdainių Triobet" komanda LKL pirmenybėse žais gruodžio 17 dieną namuose prieš Šiaulių "Šiaulius".

Rungtynės prasidėjo 4 iš eilės Kėdainių "Kėdainiai Triobet" žaidėjo Vytauto Šulskio taškais (0-4). Likus žaisti 4 minutes Tomas Delininkaitis taikliu tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (10-13). Likus žaisti kiek daugiau, nei 2 minutes V.Pečiukas tritaškiu padidino kėdainiškių persvarą iki dviženklio skaičiaus (12-22). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę žalgiriečiai sumažino deficitą iki minimumo 21-22.

Antrąjį ketvirtį tritaškiu pradėjo V.Pečiukas (21-25). Po Milovano Rakovičiaus dvitaškio rezultatas tapo lygus (27-27), įpusėjus kėliniui serbas baudų metimais pirmą kartą išvedė "Žalgirį" į priekį (29-27). Kėliniui baigiantis daugiausia Manto Kalniečio ir Povilo Butkevičiaus pastangomis šeimininkams pavyko įgyti 9 taškų pranašumą (39-30). Bėgant paskutinei kėlinio minutei P.Butkevičius dėjimu iš viršaus padidino persvarą iki dviženklio skirtumo (41-30). Po dviejų kėlinių žalgiriečiai pirmavo rezultatu 45-30.

Sužaidus kiek daugiau, nei 3 minutes trečiajame kėlinyje pirmuosius taškus taikliu tritaškiu pelnė Vytenis Jasikevičius (54-36). Kėliniui baigiantis Kauno "Žalgirio" persvara išaugo iki 20 taškų, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 62-40.

Ketvirtajame kėlinyje "Kėdainių Triobet" komandai nepavyko sukurti intrigos, bei sumažinti didžiulio deficito. Likus žaisti kiek daugiau, nei 3 minutes V.Jasikevičius pataikė dar vieną tolimą metimą. Taip pat ir rungtynes įžaidėjas užbaigė taikliu tritaškiu 81-60.

Vytenis Jasikevičius per beveik 26 minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bei 4 kartus suklydo.