V.Jasikevičiaus pastangų pergalei neužteko

2011-12-21
Kėdainių "Kėdainiai Triobet" krepšininkai patyrė dar vieną pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos Elito divizione. Savo aikštėje žaidę kėdainiškiai 82-94 nusileido Valdemaro Chomičiaus auklėtiniams Liubercų "Triumph".

Rungtynių pradžioje tarp abiejų ekipų vyko atkakli kova taškas į tašką. Sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus (6-6). Įpusėjus kėliniui Aurimas Adomaitis dvitaškiu išvedė Kėdainių "Kėdainiai Triobet" komandą į priekį (10-9). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai iš Rusijos, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų persvarą 29-17.

Antrojo kėlinio pradžioje Vytenis Jasikevičius bandė traukti savo komandą į priekį, tačiau "Triumph" sugebėjo išsaugoti dviženklį pranašumą. Baigiant įpusėti kėliniui V.Pečiukas dvitaškiu sumažino Kėdainių deficitą iki 3 taškų (32-35). Kėlinio pabaigoje svečiai vėl atitrūko ir po pirmos rungtynių pusės Liubercų krepšininkai buvo priekyje tais pačiais 12 taškų 51-39.

Trečiajame kėlinyje "Triumph" persvara šoktelėjo iki rekordinės 19 taškų (42-61). Likus žaisti 2 minutes "Kėdainiai Triobet" deficitas siekė 20 taškų (51-71). Po trijų kėlinių Rusijos ekipa pirmavo rezultatu 74-55.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai kiek atsigavo ir po truputi pradėjo mažinti didžiulį skirtumą. Likus žaisti 2 minutes Vytenis Jasikevičius pataikė tritaškį, o vėliau sumetė 3 baudos metimus ir sumažino deficitą iki 14 taškų (77-91). Rungtynės baigėsi 94-82 Liubercų "Triumph" ekipos pergale.

Vytenis Jasikevičius per kiek daugiau nei 20 minučių pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 6/9 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovo pražangas, perėmė 2 kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.