150-ąsias rungtynes Šaras pažymėjo pergale Berlyne

2022-03-22
Barselonos krepšininkai dėja svarbų žingsnį link Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojų titulo.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" išvykoje 95:79 pranoko Berlyno ALBA ekipą ir įsirašė 20-ąją pergalę. Katalonai likus sužaisti trejas rungtynes išlieka pirmoje vietoje.

Šarui rungtynės Berlyne buvo 150-osios stovint prie "FC Barcelona" klubo vairo. Lietuvis su katalonų ekipa iš viso yra iškovojęs 118 pergalių, bei padėjo iškovoti tris titulus.

Sužaidus 6 minutes Da Silva išlygino rezultatą (11:11), tačiau Mirotičius atsakė 5 taškais iš eilės (11:16). Po pirmojo kėlinio "Barca" pirmavo 13:21.

Antrojo kėlinio pradžioje po Kuričiaus taškų katalonų persvara tapo dviženklė (13:23). Vokiečiai atsakė spurtu 13:5 ir sumažino deficitą iki 2 taškų (26:28). "Barcą" į priekį truktelėjo Abrinesas pelnęs 8 taškus iš eilės ir atstatęs dviženklį pranašumą (26:36). Po dviejų kėlinių Šaro auklėtiniai pirmavo 39:47.

Po ilgosios pertraukos katalonai spurtavo 0:8 (39:55). Įpusėjus kėliniui svečiai iš Barselonos susikrovė 20 taškų persvarą (45:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje ALBA ekipai pavyko perpus sumažinti atsilikimą (65:75). Vėliau Šaras buvo nubaustas technine pražanga (68:78), tačiau "Barca" neprisileido arčiau varžovų ir iškovojo pergalę 95:79.

Šį penktadienį Ispanijos čempionai savo aikštėje susitiks su Stambulo "Fenerbahce" komanda.

Berlyno ALBA: Oscaras Da Silva 13, Jaleenas Smithas 12, Tamiras Blattas 11, Yovelis Zoosmanas ir Malte Delowas 9, Benas Lammersas 6, Jonas Mattisseckas ir Luke'as Sikma 5, Christas Koumadje 4, Lo Maodo 3, Timas Schneideris 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 18, Kyle'as Kuričius 14, Rolandas Šmitas 12, Nicolas Laprovittola 10, Nickas Calathesas 9, Nigelis Hayesas-Davisas, Brandonas Daviesas ir Alexas Abrinesas 8, Dante Exumas 4, Rokas Jokubaitis ir Jamesas Nnaji 2 taškai;