*Gegužės 3 d. ketvirtasis serijos mačas "Ulker Sports" arenoje.

8 tritaškius įsmeigęs Laprovittola padėjo "Barcai" susidoroti su baskais

2022-03-16
Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" įveikė jau dukart šį sezoną katalonus nubaudusią Vitorijos komandą.

Šalies čempionai ACB lygos išvykos rungtynėse 96:77 sutriuškino "Baskonia" ekipą ir pasiekę 18-ąją pergalę pasivijo laimėjimų skaičiumi Madrido "Real" klubą.

Šiose rungtynėse fantastiškai iš toli atakavo N.Laprovittola įmetęs net 8 tritaškius. Iki tol geriausias argentiniečio pasiekimas buvo Vilerbane pataikyti 7 tolimi metimai.

N.Calathesas Vitorijoje atliko net 13 rezultatyvių perdavimų.

Pirmajame kėlinyje po dviejų iš eilės Laprovittolos tritaškių katalonai išsiveržė į priekį (4:10). Vėliau argentinietis įsmeigė dar porą tolimų metimų ir "Barcos" persvara tapo dviženklė (6:18). Kėlinio pabaigoje baskams pavyko sumažinti deficitą iki 6 taškų (16:22).

Baigiant įpusėti antrajam kėliniui Jokubaitis dvitaškiu atstatė dviženklį pranašumą (22:32), kurį pavyko išsaugoti iki ilgosios pertraukos 31:42.

Antrąją mačo dalį Šaro auklėtiniai pradėjo keturiais tritaškiais iš eilės ir susikrovė 20 taškų persvarą (34:54). Sužaidus šešias minutes Laprovittola įsmeigė savo septintąjį tolimą metimą (40:62). Prieš lemiamą ketvirtį katalonai pirmavo 52:67.

Ketvirtajame kėlinyje po Šmito ir Jokubaičio taškų katalonai sugrąžino didesnę, nei 20 taškų persvarą (58:80). "Barca" iškovojo pergalę 96:77.

Šį penktadienį Šaro laukia Eyrolygos akistata namuose prieš Belgrado "Crvena Zvezda", o savaitgalį ACB pirmenybėse priims svečius iš Las Palmo.

Vitorijos "Baskonia": Simone Fontecchio 19, Mattas Costello 16, Alecas Petersas 11, Stevenas Enochas 10, Vanja Marinkovičius 7, Tadas Sedekerskis, Tadas Sedekerskis ir Arturs Kurucs 4, Wade'as Baldwinas ir Alexas Barrera 1 taškas;

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 24, Brandonas Daviesas 15, Nikola Mirotičius 14, Rolandas Šmitas 12, Kyle'as Kuričius 7, Dante Exumas ir Rokas Jokubaitis 6, Sergi Martinezas ir Alexas Abrinesas 3, Sertačas Šanli, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nickas Calathesas 2 taškai;