Solidžią persvarą išbarstę katalonai palaužė "Crvena Zvezda" ekipą

2022-03-18
Barselonos krepšininkai po pralaimėjimo praėjusią savaite Kaune į Eurolygos kovas grįžo pergale namuose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Palau Blaugrana" arenoje 82:70 palaužė Belgrado "Crvena Zvezda" krepšininkus.

Įpusėjus kėliniui N.Mirotičius tritaškiu išlygino rezultatą (11:11), o vėliau dviem taškais persvėrė (13:11). Sėkmingai pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę katalonai įgijo 7 taškų persvarą 22:15. Mirotičius per kėlinį pelnė 13 taškų.

Po keturių iš eilės Daviesio taškų antrajame kėlinyje "Barca" susikrovė dviženklę persvarą (26:15). Vėliau Daviesas dvi atakas iš eilės po Jokubaičio perdavimų baigė "alley-oop" dėjimais (35:17). Po Jokubaičio tritaškio katalonų pranašumas tapo 21 taškas (42:21). Po pirmos mačo dalies 47:32 pirmavo šeimininkai.

Trečiajame kėlinyje R.Šmito vedami katalonai išlaikė pranašumą, tačiau kėlinio pabaigoje "Crvena Zvezda" krepšininkai sumažino deficitą iki 12 taškų (61:49).

Sužaidus tris minutes ketvirtajame kėlinyje "Barcos" pranašumas ištirpo iki 8 taškų (67:59). Ivanovičius tritaškiu dar labiau sumažino svečių atsilikimą (73:66). Exumo patraukti katalonai susigrąžino dviženklę persvarą (78:68). "Barca" iškovojo pergalę 82:70.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos Eurolygos rungtynės. Antradienį mačas Berlyne, o penktadienį namuose prieš "Fenerbahce" ekipą.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 19, Dante Exumas 13, Brandonas Daviesas 12, Rokas Jokubaitis 10, Rolandas Šmitas 8, Nickas Calathesas 6, Nigelis Hayesas-Davisas 4, Kyle'as Kuričius ir Nicolas Laprovittola 3, Alexas Abrinesas ir Jamesas Nnaji 2 taškai;

Belgrado "Crvena Zvezda": Ogjenas Dobričius 17, Nikola Ivanovičius 13, Luka Mitrovičius 9, Stefanas Markovičius 7, Nikola Kaliničius ir Ognjenas Kuzmičius 5, Stefanas Lazarevičius, Aaronas White'as ir Nate'as Woltersas 4, Dejanas Davidovacas 2 taškai;