"Barca" po ilgosios pertraukos įrodė savo pranašumą prieš lygos autsaiderius

2022-03-13
Barselonos krepšininkai trijų rungtynių savaitę uždarė pergale Ispanijos lygoje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai "Palau Blaugrana" arenoje 83:63 nugalėjo lygos autsaiderius Sevilijos "Coosur Real Betis" krepšininkus.

Katalonai ACB lygoje turi iškovoję 17 pergalių ir patyrę 4 pralaimėjimus.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje S.Šanli ir D.Exumas įsmeigė po tritaškį ir padidino "Bracos" persvarą iki 8 taškų (14:6). Po pirmo kėlinio katalonai pirmavo 21:17.

Antrojo kėlinio pradžioje D.Bertans tolimu metimu sumažino svečių deficitą iki minimumo (21:20). Sužaidus beveik 4 minutes Evansas išlygino rezultatą (27:27), o vėliau Wiley persvėrė rezultatą (27:29). Martinezas tolimu metimu sugrąžino pranašumą "Barcai" (30:29). Po pirmos mačo dalies Šaro auklėtiniai pirmavo 37:31.

Po ilgosios pertraukos Sevilijos krepšininkai sumažino atsilikimą iki 3 tšakų (38:35), bet tada katalonai atsakė 8 taškais be atsako ir pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą(46:35). Kėlinio pabaigoje "Barcos" persvara išaugo iki 21 taško (60:39).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Daviesas pelnė 6 taškus iš eilės (68:46). Įpusėjus kėliniui Kuričius įsmeigė du, o Abrinesas vieną tolimą metimą (76:52). Solidžią persvarą išsaugoję katalonai šventė pergalę 83:63.

Kitą savaitę "Barcos" laukia vėl trys susitikimai. Trečiadienį šalies pirmenybių rungtynės Vitorijoje, penktadienį Eurolygos mačas namuose su "Crvena Zvezda", o savaitę užbaigs dvikova su Las Palmo krepšininkais.

Barselonos "FC Barcelona": Brandonas Daviesas 16, Alexas Abrinesas 11, Rolandas Šmitas 10, Nicolas Laprovittola 9, Dante Exumas 8, Nickas Calathesas 7, Sertačas Šanli 6, Sergi Martinezas ir Kyle'as Kuričius 5, Nigelis Hayesas-Davisas, Rokas Jokubaitis ir Jamesas Nnaji 2 taškai;

Sevilijos "Coosur Real Betis": Shannonas Evansas 16, Vitto Brownas 12, Jacobas Wiley 10, Dairis Bertans 8, Aleksandaras Cvetkovičius 5, Travisas Leslie, Anžejs Pasečniks ir Eulisas Baezas 4 taškai;