Katalonai antroje mačo pusėje užtikrintai susitvarkė su Andoros krepšininkais

2022-03-01
Daugiau, nei savaitę laiko nežaidusi "Barca" iškovojo pergalę šalies pirmenybėse.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 107:88 nugalėjo Andoros "MoraBanc" krepšininkus ir įsirašė 15-ąjį laimėjimą ACB lygoje.

Po rezultatyvaus pirmojo rungtynių kėlinio "Barca" turėjo 5 taškų deficitą (28:33). Laprovittola per 8 minutes pelnė 10 taškų.

Antrąjame ketvirtyje Kuričius pelnė 5 taškus iš eilės, o po Jokubaičio dvitaškio rezultatas tapo lygus (35:35). Netrukus S.Martinezas išvedė katalonus į priekį (37:35). Įpusėjus kėliniui Šaras buvo nubaustas technine pražanga (41:41). Po pirmos mačo pusės "Barca" pirmavo 52:49.

Po ilgosios pertraukos Barselonos krepšininkai vedami Šanli ir Laprovittolos įgijo dviženklę persvarą (63:52). Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 80:66.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje "FC Barcelona" klubo pranašumas šoktelėjo iki 24 taškų (92:68). Įpusėjus kėliniui A.Abrinesas tolimu metimu pelnė 100-ąjį katalonų tašką (100:78). Pergalę Š.Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo rezultatu 107:88.

Šią savaitę katalonų laukia dar dvejos rungtynės. Ketvirtadienį Eurolygos mačas su Monako ekipa, o šeštadienį Ispanijos lygos rungtynės Valensijoje.

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 17, Brandonas Daviesas 14, Sertačas Šanli 12, Rolandas Šmitas ir Nickas Calathesas 8, Rokas Jokubaitis ir Nikola Mirotičius 7, Sergi Martinezas 6, Alexas Abrinesas 5, Dante Exumas 4, Nigelis Hayesas-Davisas 2 taškai;

Andoros "MoraBanc": Codi Milleris-McIntyre'as 26, Clevinas Hannahas 16, Victoras Arteaga 12, Mario Nakičius 9, Davidas Jelinekas ir Conoras Morganas 7, Nacho Llovetas, Moussa Diagne ir Drew Crawfordas 3, Amine'as Noua 2 taškai;