*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 16 d. "Fenerbahce" pradeda kovas Turkijos lygos atkrintamosiose varžybose.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Instagram: MONTSERRAT

2024-05-19

Turkijos lygos pusfinalyje lauks derbis prieš "Besiktas"

Sėkmingai Turkijos lygos ketvirtfinalio barjerą įveikę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sužinojo varžovą pusfinalyje.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių laukia Stambulo derbis prieš "Besiktas" komandą, kuri ketvirtfinalio serijoje taip pat sausai 2-0 įveikė savo varžovą iš Manisos.

Kol kas nėra paskelbtos pusfinalio serijos rungtynių datos, tačiau ši serija startuos jau po Eurolygos finalo ketverto, kuriame gegužės 24-26 dienomis Berlyne dalyvaus "Fenerbahce" klubas.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai tiesiausiu keliu žengė į Turkijos lygos pusfinalį

2024-05-18
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama komanda tiesiausiu keliu žengė į Turkijos lygos pusfinalį.

Stambulo "Fenerbahce" klubas antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Izmire 100:71 sutriuškino "Aliaga Petkimspor" ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių sausu rezultatu 2-0.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių "Feneris" susitiks su Stambulo "Besiktas" ir Manisos poros nugalėtoju.

Tai buvo dešimtosios "Fenerbahce" sezono rungtynės vadovaujant Š.Jasikevičiui, kuomet komanda pelno šimtą ar daugiau taškų.

Ateinantį savaitgalį Berlyne (gegužės 24-26 d.) Šaras pradeda kovas Eurolygos finalo ketverte. Penktadienį pusfinalyje "Fenerbahce" susitiks su Atėnų "Panathinaikos" klubu.

Stambulo komanda po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų deficitą (21:16), tačiau Biberovičiaus tritaškis ir Sestinos du taškai išlygino rezultatą antrojo ketvirtčio pradžioje (21:21). Po Wilbekino taškų su pražanga priekyje vėl buvo "Feneris" (23:24). Paskutinę antrojo kėlinio minutę Biberovičius įsmeigė tritaškį ir "Fenerbahce" persvara tapo dviženklė (36:48).

Po pertraukos Šaro auklėtiniai spurtavo 5:0 (36:53), o kėlinio pabaigoje po šanli taškų "Fenerio" pranašumas išaugo iki 21 taško (52:73).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "Fenerbahce" iškovojusi įtikinamą pergalę 100:71 žengė į Turkijos lygos pusfinalį.

Izmiro "Aliaga Petkimspor": Yavuzas Gultekinas 18, Davidas Efianayi 14, Kristers Žoriks 9, Khyri Thomasas ir Peytonas Aldrige'as 7, Jeremy Simmonsas 6, Mahiras Agva 5, Yunus Sonsirma 3, Muratas Toras 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 20, Sertačas Šanli 15, Scottie Wilbekinas 14, Melihas Mahmutoglu 13, Nathanas Sestina 10, Sehmusas Hazeras ir Tarikas Biberovičius 8, Mertas Eksioglu 6, Marko Guduričius 4, Metečanas Birsenas 2 taškai;

Finale žybėjusio Danieliaus pastangų neužteko - NKA komanda tapo MKL vicečempionais

Danieliui Jasikevičiui su NKA komanda nepavyko triumfuoti Panevėžyje vykusiame MKL U14 A diviziono berniukų čempionato finalo ketverto varžybose.

Finalinėse rungtynėse kauniečiai 86:102 turėjo pripažinti aikštės šeimininkų Panevėžio komandos pranašumą. Antroji vieta MKL čempionate yra geriausias šios NKA kartos komandos pasiekimas.

Finale Danielius vėl žaidė nesustabdomai pelnęs 32 taškus (7/11 dvitaškiai, 4/10 tritaškiai, 6/7 baudos metimai), atliko 5 rez. perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

NKA komanda jau pirmąjame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą (34:19). Antrąjame ketvirtyje pasirodęs Danielius iškart pelnė 4 taškus paeiliui (34:23), tačiau sužaidus 4 min. Panevežys jau susikrovė 20 taškų pranašumą (47:27). Tuomet lyderio vaidmens ėmėsi Danielius, bei jo tritaškiai ir prasiveržimai sumažino atsilikimą (54:39).

Per pirmąsias 10 žaidimo minučių Danielius pelnė 18 taškų (4/6 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/5 baudos metimai) ir turėjo 18 naudingumo balų.

Po pertraukos šeimininkai vėl susigrąžino didesnę, nei 20 taškų persvarą (74:51).

Baigiant įpusėti ketvirtąjam kėliniui NKA komanda sumažino deficitą iki 9 taškų (87:78), tačiau perlaužti rungtynių kauniečiams nepavyko, kurie pralaimėjo finalą 86:102.

Arti trigubo dublio buvęs Danielius išvedė NKA komandą į finalą

2024-05-17
Danielius Jasikevičius su NKA komanda iškopė į MKL U14 A diviziono berniukų finalą.

Panevėžyje vykstančiame finalo ketverto varžybose Danieliaus ekipa pusfinalyje 95:84 nugalėjo Šiaulių "Saulės" krepšininkus ir rytoj finale žais dėl čempionų titulo.

Danielius pusfinalyje pelnė 29 taškus (9/18 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/9 baudos), atliko 8 rez. perdavimus, atkovojo 9 kamuolius, perėmė 3 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

Antrąjame kėlinyje aikštėje pasirodęs Danielius iškart ėmėsi lyderio vaidmens ir sužaidus 3 min. įsmeigęs tritaškį išvedė NKA komandą į priekį (32:33). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę Danielius pelnė du taškus su pražanga ir padidino savo komandos persvarą iki dviženklio skaičiaus (42:53).

Jasikevičius per pirmąsias dešimt savo žaidimo minučių pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), atliko 4 rez. perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir turėjo 18 naudingumo balų.

Po pertraukos šiauliečiai surengė spurtą 19:9 ir sumažino deficitą iki minimumo (61:62). Prieš lemiamą ketvirtį NKA ekipa turėjo trapią 1 taško persvarą (69:70).

Ketvirtąjame kėlinyje lyderio vaidmens vėl ėmesi Danielius, kurio pastangomis NKA susigrąžino dviženklę persvarą (73:83), o vėliau ją išsaugoję iškovojo pergalę 95:84.

Finalo MVP tapęs Benas vedė NKA komandą link titulo

Trečiadienį Kaune Benas Jasikevičius su NKA-2014 komanda tapo KKML 2014 m. ir jaunesių amžiaus grupės turnyro čempionu.

NKA ekipa finale 64:38 pranoko Tornado krepšinio mokyklos auklėtinius.

Nesustabdomai finale žaidęs Benas pelnė 19 taškų ir buvo pripažintas naudingiausiu finalo žaidėju.

Primename, kad šiandien Panevėžyje MKL finalo ketverto kovas pradeda Danielius su NKA komanda. Pusfinalyje laukia šiauliečiai.

"Fenerbahce" užtikrinta pergale startavo Turkijos lygos atkrintamosiose

2024-05-16
Šarūnas Jasikevičius su Stambulo "Fenerbahce" komanda pergalingai pradėjo Turkijos lygos atkrintamąsias varžybas.

Lietuvio treniruojama ekipa pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 102:72 savo aikštėje užtikrintai  įveikė Izmiro "Aliaga Petkimspor" komandą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis serijos mačas vyks šį šeštadienį Izmire.

"Fenerbahce" komanda jau per pirmąsias šešias žaidimo minutes įgijo dviženklę persvarą (15:5). Kėlinio pabaigoje šeimininkai įsmeigė tris tritaškius ir po pirmojo kėlinio turėjo dvigubą persvarą (28:14).

Antrojo kėlinio pradžioje "Feneris" toliau taikliai atakavo iš toli ir sužaidus dvi minutes po trečiojo Biberovičiaus tritaškio pranašumas išaugo iki 20 taškų (39:19). Po pirmosios mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo (54:37).

Po pertraukos "Fenerbahce" toliau dominavo ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidžią 27 taškų persvarą (79:52).

Sužaidus 3 min. ketvirtąjame kėlinyje Mahmutoglu tolimu metimu padidino Izmiro deficitą iki 30 taškų (86:56). Likus žaisti pusantros minutės Hazeras baudos metimais pelnė 100-ąjį tašką, o "Feneris" laimėjo rungtynes rezultatu 102:72.

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 16, Sehmusas Hazeras 14, Nickas Calathesas 13, Sertačas Šanli, Scottie Wilbekinas ir Nathanas Sestina 12, Tarikas Biberovičius 11, Melihas Mahmutoglu 7, DyShawnas Pierre'as 5 taškai;

Izmiro "Aliaga Petkimspor": Kristers Žoriks 14, Yavuzas Gultekinas 13, Mahiras Agva 12, Davidas Efianayi 11, Khyri Thomasas 7, Peytonas Aldrige'as 5, Yunus Sonsirma 4, Jeremy Simmonsas, Emre Tanisanas ir Muratas Toras 2 taškai;