*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.
*Gegužės 30 d. startuoja Turkijos lygos pusfinalio serija.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai tiesiausiu keliu žengė į Turkijos lygos pusfinalį

2024-05-18
Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama komanda tiesiausiu keliu žengė į Turkijos lygos pusfinalį.

Stambulo "Fenerbahce" klubas antrosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Izmire 100:71 sutriuškino "Aliaga Petkimspor" ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių sausu rezultatu 2-0.

Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių "Feneris" susitiks su Stambulo "Besiktas" ir Manisos poros nugalėtoju.

Tai buvo dešimtosios "Fenerbahce" sezono rungtynės vadovaujant Š.Jasikevičiui, kuomet komanda pelno šimtą ar daugiau taškų.

Ateinantį savaitgalį Berlyne (gegužės 24-26 d.) Šaras pradeda kovas Eurolygos finalo ketverte. Penktadienį pusfinalyje "Fenerbahce" susitiks su Atėnų "Panathinaikos" klubu.

Stambulo komanda po pirmojo kėlinio turėjo 5 taškų deficitą (21:16), tačiau Biberovičiaus tritaškis ir Sestinos du taškai išlygino rezultatą antrojo ketvirtčio pradžioje (21:21). Po Wilbekino taškų su pražanga priekyje vėl buvo "Feneris" (23:24). Paskutinę antrojo kėlinio minutę Biberovičius įsmeigė tritaškį ir "Fenerbahce" persvara tapo dviženklė (36:48).

Po pertraukos Šaro auklėtiniai spurtavo 5:0 (36:53), o kėlinio pabaigoje po šanli taškų "Fenerio" pranašumas išaugo iki 21 taško (52:73).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir "Fenerbahce" iškovojusi įtikinamą pergalę 100:71 žengė į Turkijos lygos pusfinalį.

Izmiro "Aliaga Petkimspor": Yavuzas Gultekinas 18, Davidas Efianayi 14, Kristers Žoriks 9, Khyri Thomasas ir Peytonas Aldrige'as 7, Jeremy Simmonsas 6, Mahiras Agva 5, Yunus Sonsirma 3, Muratas Toras 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 20, Sertačas Šanli 15, Scottie Wilbekinas 14, Melihas Mahmutoglu 13, Nathanas Sestina 10, Sehmusas Hazeras ir Tarikas Biberovičius 8, Mertas Eksioglu 6, Marko Guduričius 4, Metečanas Birsenas 2 taškai;