*Birželio 12 d. Šaras su "Fenerbahce" tapo Turkijos čempionu.

Arti trigubo dublio buvęs Danielius išvedė NKA komandą į finalą

2024-05-17
Danielius Jasikevičius su NKA komanda iškopė į MKL U14 A diviziono berniukų finalą.

Panevėžyje vykstančiame finalo ketverto varžybose Danieliaus ekipa pusfinalyje 95:84 nugalėjo Šiaulių "Saulės" krepšininkus ir rytoj finale žais dėl čempionų titulo.

Danielius pusfinalyje pelnė 29 taškus (9/18 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 5/9 baudos), atliko 8 rez. perdavimus, atkovojo 9 kamuolius, perėmė 3 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

Antrąjame kėlinyje aikštėje pasirodęs Danielius iškart ėmėsi lyderio vaidmens ir sužaidus 3 min. įsmeigęs tritaškį išvedė NKA komandą į priekį (32:33). Likus žaisti kiek daugiau, nei minutę Danielius pelnė du taškus su pražanga ir padidino savo komandos persvarą iki dviženklio skaičiaus (42:53).

Jasikevičius per pirmąsias dešimt savo žaidimo minučių pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 3/5 baudos metimai), atliko 4 rez. perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir turėjo 18 naudingumo balų.

Po pertraukos šiauliečiai surengė spurtą 19:9 ir sumažino deficitą iki minimumo (61:62). Prieš lemiamą ketvirtį NKA ekipa turėjo trapią 1 taško persvarą (69:70).

Ketvirtąjame kėlinyje lyderio vaidmens vėl ėmesi Danielius, kurio pastangomis NKA susigrąžino dviženklę persvarą (73:83), o vėliau ją išsaugoję iškovojo pergalę 95:84.