*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.
*Gegužės 30 d. startuoja Turkijos lygos pusfinalio serija.

"Fenerbahce" užtikrinta pergale startavo Turkijos lygos atkrintamosiose

2024-05-16
Šarūnas Jasikevičius su Stambulo "Fenerbahce" komanda pergalingai pradėjo Turkijos lygos atkrintamąsias varžybas.

Lietuvio treniruojama ekipa pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse 102:72 savo aikštėje užtikrintai  įveikė Izmiro "Aliaga Petkimspor" komandą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis serijos mačas vyks šį šeštadienį Izmire.

"Fenerbahce" komanda jau per pirmąsias šešias žaidimo minutes įgijo dviženklę persvarą (15:5). Kėlinio pabaigoje šeimininkai įsmeigė tris tritaškius ir po pirmojo kėlinio turėjo dvigubą persvarą (28:14).

Antrojo kėlinio pradžioje "Feneris" toliau taikliai atakavo iš toli ir sužaidus dvi minutes po trečiojo Biberovičiaus tritaškio pranašumas išaugo iki 20 taškų (39:19). Po pirmosios mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo (54:37).

Po pertraukos "Fenerbahce" toliau dominavo ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo solidžią 27 taškų persvarą (79:52).

Sužaidus 3 min. ketvirtąjame kėlinyje Mahmutoglu tolimu metimu padidino Izmiro deficitą iki 30 taškų (86:56). Likus žaisti pusantros minutės Hazeras baudos metimais pelnė 100-ąjį tašką, o "Feneris" laimėjo rungtynes rezultatu 102:72.

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 16, Sehmusas Hazeras 14, Nickas Calathesas 13, Sertačas Šanli, Scottie Wilbekinas ir Nathanas Sestina 12, Tarikas Biberovičius 11, Melihas Mahmutoglu 7, DyShawnas Pierre'as 5 taškai;

Izmiro "Aliaga Petkimspor": Kristers Žoriks 14, Yavuzas Gultekinas 13, Mahiras Agva 12, Davidas Efianayi 11, Khyri Thomasas 7, Peytonas Aldrige'as 5, Yunus Sonsirma 4, Jeremy Simmonsas, Emre Tanisanas ir Muratas Toras 2 taškai;