*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Panionios 59 - 107 Panathinaikos 2010.05.03

2010-05-03
Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi užtikrintai žengė į Graikijos lygos pusfinalį. Graikijos čempionai šiandien atsakomosiose ketvirtfinalio rungtynėse dar kartą įveikė Atėnų "Panionios" komandą rezultatu 59 - 107 ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0. Antrose rungtynėse neišvengta nesklandumų. Rungtynių pradžioje teko sutvarkyti neveikiančią 24 sekundžių lentą, o sužaidus apie 2 minutes į aikštę pradėjo skrieti įvairūs daiktai. Prasidėjus trečiajam kėliniui ant parketo pradėjo skrieti sprogstamosios medžiagos, tad rungtynes trumpam teko nutraukti, laimei niekas nenukentėjo.

Pusfinalyje Atėnų "Panathinaikos" susitiks su Atėnų "Panellinios" ekipa kuri ketvirtfinalio seriją laimėjo 2:0 prieš Solonikų "P.A.O.K".

Šarūnas Jasikevičius per 13 minučių pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.