NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 16-ąją dieną).

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs CSKA 2004.04.29 (VIDEO)

2010-05-05
2004-ųjų metų Eurolygos finalinis ketvertas Tel Avive. Šarūnui Jasikevičiui šis finalinis ketvertas jau antrasis iš eilės. Tačiau šį kart Šaras į finalinį ketvertą atvyko vilkėdamas "Maccabi" marškinėlius. Būtent "Maccabi" komanda buvo šio finalinio ketverto šeimininkė ir dėjo visas viltis, kad savo žiūrovų akivaizdoje iškovotų čempionų titulą. Pakeliui iki finalo Šarūno Jasikevičiaus komandai teko susitikti su Maskvos "CSKA" komanda. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie iškart atitrūko ir po pirmo kėlinio turėjo 9 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje "Maccabi" komandai pavyko išlyginti žaidimą ir prieš ilgąją pertrauka komandas jau skyrė tik vienas taškas. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai išsiveržė į priekį ir daugiau neprisileido "CSKA" krepšininkų. Tel Avivo "Maccabi" komanda švenčia pergalę rezultatu 93-85 ir ruošiasi finalo dvikovai.

Šarūnas Jasikevičius pusfinalio rungtynėse praleido 31 minutę pelnė 18 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 10/10 baudos), bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

0 comments:

Rašyti komentarą