[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Czech Republic 2007.09.04 (VIDEO)

2010-05-05
2007-ųjų metų Europos krepšinio čempionatas Ispanijoje. Lietuvos rinktinė grupės varžybas pradėjo pergale prieš Turkijos nacionalinę rinktinę. Sekančiose rungtynėse Lietuvos rinktinė varžovė buvo Čekija. Paskutinį kartą šios rinktinės buvo susitikusios 1999-ųjų metų Europos čempionate ir tą kart kiek netikėtai pergalę iškovojo Čekijos rinktinė rezultatu 78-62. Iš likusių dabartinių rinktinės žaidėjų vienintelis Šarūnas Jasikevičius dalyvavo tame mače.

Tačiau prieš aštuonerius metus patirto pralaimėjimo niekas nenorėjo pakartoti ir Lietuvos rinktinė nuo pat pirmųjų minučių perėmė iniciatyvą į savo rankas. Jau po pirmų dviejų kėlinių komandas skyrė 23 taškais, o galutinė pergalė pasiekta 20 taškų skirtumu 95-75. Po šios pergalės Lietuvos rinktinė kartu su Vokietija žengė be pralaimėjimų. Būtent šios dvi komandos sekančiose rungtynėse susitiks.

Šarūnas Jasikevičius per 23 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/2 baudos), bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.