*Gegužės 8 d. lemiamas penktasis serijos mačas Monake.
*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.

Apkartęs gimtadienis Valensijoje: "Barca" antrą kartą nusileido varžovams

2022-03-05
Barselonos krepšininkams nepavyko savo treneriui gimtadienio proga įteikti pergalės.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 76:86 antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti Valensijos komandos pranašumą. Ispanijos čempionams, tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas šalies pirmenybėse.

N.Laprovittola rungtynes pradėjo trimis taikliais tritaškiais (6:11). Sužaidus 7 minutes šeimininkai išsiveržė į priekį (17:16), tačiau kėlinys baigėsi esant lygiam rezultatui 21:21.

Per antrąjį ketvirtį "Barcai" pavyko įgyti trapią 2 taškų persvarą (40:42).

Sužaidus minutę trečiajame kėlinyje Prepeličius tolimu metimu išvedė Valensiją į priekį (47:45). Po Davieso ir Exumo dėjimų pranašumą susigrąžino katalonai (47:51). Vėliau Mirotičius truktelėjo Ispanijos čempionus į priekį pelnydamas 5 taškus iš eilės (53:56). Likus žaisti 2 minutes Lopezas-Arostegui tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį, o Kuričius buvo nubaustas technine pražanga (60:57). Prieš lemiamą ketvirtį Valensija pirmavo 64:61.

Sužaidus daugiau, nei 2 minutes ketvirtajame kėlinyje Šaras užsidirbo techninę pražangą, o varžovai susikrovė 9 taškų persvarą (71:62). Po M.Tobey dėjimo Valensija pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (73:62). Šeimininkai išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 86:76.

Antradienį katalonų laukia ACB lygos mačas Fuenlabradoje.

Valensijos "Basket": Mike'as Tobey 17, Nenadas Dimitrijevičius 16, Jasielis Rivero 14, Jaime'as Pradilla 11, Klemenas Prepeličius 8, Xabi Lopezas-Arostegui 7, Victoras Claveras ir Bojanas Dubljevičius 4, Guillemas Ferrando 3, Josepas Puerto 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 14, Brandonas Daviesas 13, Dante Exumas 11, Nicolas Laprovittola 9, Kyle'as Kuričius 8, Sertačas Šanli ir Rokas Jokubaitis 7, Nickas Calathesas 4, Sergi Martinezas 2, Nigelis Hayesas-Davisas 1 taškas;