*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Šaras su "Barca" antrus metus paeiliui tapo Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojais

2022-03-25
Šarūnas Jasikevičius su "Barca" antrus metus iš eilės tapo Eurolygos reguliariojo sezono nugalėtojais.

Katalonai savo aikštėje 88:67 sutriuškino Stambulo "Fenerbahce" krepšininkus ir iškovoję 21-ąją pergalę užsitikrino pirmąją vietą.

Abrinesas rungtynes pradėjo dviem tolimais metimais (8:1). Sužaidus keturias minutes Mirotičius tritaškiu padidino katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (16:5). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai iš Stambulo sumažino deficitą iki 4 taškų (25:21).

Antrąjį kėlinį "Barca" pradėjo spurtu 10:3 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (35:24). Po pirmos mačo pusės Šaro auklėtiniai pirmavo 42:34.

"Barca" trimis tritaškiais atidarė trečiąjį kėlinį ir įgijo 17 taškų persvarą (51:34). Po Calatheso tolimo metimo pranašumas šoktelėjo iki 22 taškų (58:36). Katalonai išsaugojo solidžią persvarą ir prieš lemiamą ketvirtį (70:49).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir katalonai iškovoję pergalę 88:67 tapo reguliariojo sezono nugalėtojais.

Š.Jasikevičiaus auklėtiniams Eurolygoje liko sužaisti dvejas rungtynes. Kitą savaitę laukia mačas Pirėjuje, o reguliarųjį sezoną užbaigs po dviejų savaičių "Palau Blaugrana" arenoje prieš Tel Avivo "Maccabi" ekipą.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius ir Alexas Abrinesas 18, Michaelas Caicedo, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nicolas Laprovittola 7, Kyle'as Kuričius, Brandonas Daviesas ir Rolandas Šmitas 6, Nickas Calathesas ir Dante Exumas 5, Sergi Martinezas 3 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Marko Guduričius 15, Ismetas Akpinaras 11, Janas Vesely ir DyShawnas Prierre'as 8, Devinas Bookeris 6, Pierria Henry 5, Melihas Mahmutoglu 4, Jehyve'as Floydas ir Achille Polonara 3, Danilo Barthelis ir Marialas Shayokas 2 taškai;