*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.

Ispanijos lygos lyderiai užtikrintai susitvarkė su Las Palmo krepšininkais

2022-03-20
Barselonos krepšininkai trigubą savaitę baigė trečiąja pergale.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "Barca" Ispanijos lygos rungtynėse 98:80 savo aikštėje pranoko Las Palmo "Gran Canaria" ekipą.

Katalonai su 19 pergalių ir 4 pralaimėjimais lyderiauja ACB lygoje. Antroje vietoje esantis Madrido "Real" klubas turi dviem pralaimėjimais daugiau (6 pralaimėjimai), bei yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau už "Barcą".

Rungtynes fantastiškai pradėjo R.Šmitas, kuris pelnė visus devynis pirmuosius "Barcos" taškus (9:6). Po trylikos iš eilės Mirotičiaus taškų katalonų persvara tapo dviženklė (24:10).

Antrajame kėlinyje po N.Hayeso-Daviso tritaškio "Barcos" persvara tapo 20 taškų (36:16). Po Jokubaičio dvitaškio pranašumas išaugo iki 30 taškų (48:18). Po pirmos mačo dalies katalonai pirmavo 61:28.

Abrineso solo pasirodymas po ilgosios pertraukos padidino persvarą iki 39 taškų (69:30). Vis dėlto svečiai per trečiąjį kėlinį sugebėjo sumažinti deficitą iki 25 taškų (80:55).

Las Palmo krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 2:10 ir sumažino atsilikimą iki 17 taškų (82:65). Netrukus Daviesas tolimu metimu atstatė 20 taškų persvarą (85:65). Pergalę katalonai iškovojo rezultatu 98:80.

Kitą savaitę Šaro ir vėl laukia trys mačai. Kovos prasidės antradienį Berlyne, vėliau penktadienį "Palau Blaugrana" arenoje dvikova su "Fenerbahce", o savaitę užbaigs ACB lygos rungtynėmis Badalonoje.

Barselonos "FC Barcelona": Alexas Abrinesas 20, Nigelis Hayesas-Davisas ir Nikola Mirotičius 15, Brandonas Daviesas ir Rokas Jokubaitis 10, Rolandas Šmitas 9, Nickas Calathesas 6, Dante Exumas 5, Sergi Martinezas, Nicolas Laprovittola ir Jamesas Nnaji 2 taškai;

Las Palmo "Gran Canaria": Olekas Balčerowskis 16, Dylanas Ennisas 11, Artiomas Pustovijus 10, Nico Brussino 8, Johnas Šurna 7, Andrew Albicy 6, Miquelis Salvo ir Khalifas Diopas 5, Javieras Lopezas ir Davidas Mutafas 4, Ilimane Diopas ir Oliveris Stevičius 2 taškai;