*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Katalonai pralaimėjo lyderių dvikovą Pirėjuje

2023-03-07
Šarūnas Jasikevičius su Barselonos komanda dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pralaimėjimu.

Katalonai lyderių dvikovoje Pirėjuje 70:77 turėjo antrą kartą pripažinti "Olympiacos" pranašumą.

"Barca" savo sąskaitoje turi 18 pergalių ir 9 pralaimėjimus.

Penktadienį Šaro laukia dvikova Stambule prieš Dimitrio Itoudžio vadovaujamą "Fenerbahce".

Rungtynių pradžioje Šanli ir Mirotičiaus vedama "Barca" išsiveržė į priekį (2:9). Artėjant kėlinuiui į pabaigą katalonai susikrovė dviženklę persvarą (8:18).

Antrajame kėlinyje varžovai pradėjo mažinti deficitą ir įpusėjus kėliniui komandas skyrė tik 1 taškas (21:22). Po Slouko taškų Pirėjaus ekipa pirmą kartą atsidūrė priekyje (23:22). Pirmąją mačo dalį tritaškiu uždarė McKissicas (29:27).

Po ilgosios pertraukos Laprovittola įsmeigė du tritaškius ir išvedė "Barcą" į priekį (31:33). Vėliau iniciatyvą perėmė "Olympiacos", kurie prieš lemiamą ketvirtį įgijo 5 taškų persvarą (50:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi ekipos įmetė po du tritaškius (56:51). Įpusėjus kėliniui Kaliničius tritaškiu sumažino atsilikimą iki 3 taškų (63:60), tačiau Larentzakis atsakė tuo pačiu. Likus žaisti 2 min. Vezenkovas tolimu metimu padidino graikų persvarą iki 7 taškų (70:63). Likus žaisti minutę po Larentzakio tolimo metimo šeimininkų persvara tapo dviženklė (75:65). "Olympiacos" pasiekė pergalę rezultatu 77:70.

Pirėjo "Olympiacos": Shaquielle'as McKissicas 16, Giannoulis Larentzakis 14, Saša Vezenkovas 13, Kostas Papanikolaou 8, Thomas Walkupas, Alecas Petersas ir Tarikas Blackas 6, Moustapha Fallas 5, Kostas Sloukas 3taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 19, Nicolas Laprovittola 15, Sertačas Šanli 13, Cory Higginsas 10, Nikola Kaliničius 8, Janas Vesely ir Rokas Jokubaitis 2, Tomašas Satoransky 1 taškas;