*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

"Barcos" pergalė Granadoje pažymėta Jakučionio debiutu

2023-04-20
Eurolygos atkrintamosioms varžyboms besiruošiantys Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai iškovojo pergalę Ispanijos lygoje.

Katalonai vėlyvą trečiadieno vakarą 70:55 išvykoje įveikė Granados "Coviran" ekipą.

"Barca" su 23 laimėjimais toliau išlieka lyderiais Ispanijoje.

Šiose rungtynėse debiutavo šešiolikmetis Kasparas Jakučionis, kuris pasirodęs rungtynių pabaigoje spėjo pasižymėti tritaškiu nuo lentos. Lietuvis tapo trečiu jauniausiu Barselonos žaidėju, kuris debiutavo Ispanijos lygos rungtynėse.

Šeštadienį Barselonos krepšininkai savo aikštėje priims Las Palmo klubą, o kitą savaitę startuoja Eurolygos ketvirtfinalio serija su Kauno "Žalgiriu".

Komandos tritaškiais atidarė rungtynes (3:3), o kėliniui baigiant įpusėti Kuričius tolimu metimu padidinio katalonų persvarą iki dviženklio skaičiaus (3:15). Po pirmojo kėlinio "Barca" turėjo 15 taškų pranašumą (7:22).

Antrąjį ketvirtį Granados krepšininkai pradėjo spurtu 10:0 ir sumažino deficitą iki 5 taškų (17:22). Neilgai trukus Mirotičius baudų metimais atstatė dviženklę persvarą (19:30).

Antroje mačo pusėje Šaro auklėtiniai per daug arti neprisileido varžovų, o likus žaisti 30 sek. Barselonos komandoje debiutavo Kasparas Jakučionis, kuris spėjo pasižymėti tritaškiu metimu. Pergalę "Barca" iškovojo rezultatu 70:55.

Granados "Coviran": Lluisas Costa 16, Thomas Broplehas 11, Petitas Niangas 6, Alexas Renfroe, Michaelas Caicedo ir Youssou Ndoye 5, Pere Tomas 3, Mike'as Moore'as ir Davidas Iriarte 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 13, Sertačas Šanli ir Tomašas Satoransky 10, Kyle'as Kuričius 9, Mike'as Tobey 8, Oriolas Paulis ir Nikola Kaliničius 5, Jamesas Nnaji ir Kasparas Jakučionis 3, Nicolas Laprovittola ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;