*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.
*Gegužės 24-26 d. Eurolygos finalo ketvertas Berlyne.

Šaro dvikova prieš "Benetton" 2001-ųjų metų Eurolygos atkrintamosiose (VIDEO)

2023-04-20
2000/2001 metų sezonas ir pirmoji Šaro atkrintamųjų varžybų serija atstovaujant "Barcai".

Katalonai į Trevizą atvyko žaisti antrųjų aštuntfinalio serijos rungtynių po dramatiškai skaudaus pralaimėjimo namuose 85:86. Pralaimėjimas Italijoje reikštų sezono pabaigą, nes serijoje buvo žaidžiama iki dviejų pergalių.

Rungtynių pradžia buvo daug žadanti ir "Barca" jau antrajame kėlinyje įgijo solidžią 17 taškų persvarą.

Trečiojo kėlinio pradžioje Šaras susidūręs su Naumoski patyrė traumą ir komandos personalo lydimas paliko aikštelę. Vis dėlto jau po kelių minučių Šaras grįžo į aikštę su kelio įtvaru, tačiau "Benetton" greitai pradėjo mažinti deficitą ir perėmė iniciatyvą.

Mačas baigėsi 99:82 Trevizo pergale, kuri užbaigė "Barcos" sezoną Eurolygoje. Šaras paskutinėse rungtynėse pelnė 9 taškus ir atliko 5 rez. perdavimus.