*Spalio 25 d. į Stambulą atvyksta Eurolygos čempionai.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

18 kartų suklydusi "Fenerbahce" patyrė pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje

2024-10-15
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai patyrė pirmąjį pralaimėjimą Eurolygoje.

Stambulo "Fenerbahce" komanda pirmose dvigubos savaitės rungtynėse 57:76 turėjo pripažinti trečiąją pergalę iškovojusių Belgrado "Crvena Zvezda" krepšininkų pranašumą.

Ketvirtadienį "Feneris" išvykoje žais su Berlyno ALBA komanda.

Varžovai rungtynes pradėjo spurtu 0:7, o sužaidus 3 min. Hayesas pelnė pirmuosius "Fenerbahce" taškus (2:7). Įpusėjus kėliniui "Crvena Zvezda" persvara tapo dviženklė (5:17). Kėliniui artėjant į pabaigą Nedovičius padidino serbų persvarą iki 16 taškų (10:26).

Antrajame kėlinyje "Feneris" turėjo 19 taškų deficitą (12:31), bet tada Šaro auklėtiniai spurtavo 12:0 ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (24:31). Paskutinę kėlinio minutę Hayesas tritaškiu priartino Stambulo ekipą iki 5 taškų (31:36).

Po pertraukos "Crvena Zvezda" Daumo pastangomis vėl susigrąžino dviženklę persvarą (34:45). Turkus toliau į priekį vedė Hayesas, kuris likus žaisti mažiau, nei 3 min. pelnė 5 taškus paeiliui ir sumažino deficitą iki 4 taškų (41:45). Kėlinio pabaigoje svečiai vėl susigrąžino dviženklį pranašumą (42:54).

Ketvirtajame ketvirtyje "Fenerbahce" toliau klydo, o serbai įpusėjus kėliniui po Kaliničiaus dvitaškio turėjo 15 taškų persvarą (47:62). Rungtynes "Feneris" pralaimėjo 57:76.

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 20, Devonas Hallas 10, Bonzie Colsonas 9, DyShawnas Pierre'as 5, Wade'as Baldwinas ir Melihas Mahmutoglu 3, Sertačas Šanli, Artūrs Žagars ir Khemas Birchas 2, Nicolo Melli 1 taškas;

Belgrado "Crvena Zvezda": Joelis Bolomboy'us 18, Nemanja Nedovičius 17, Mike'as Daumas 14, Codi Miller-McIntyre'as 8, Luka Mitrovičius ir Nikola Kaliničius 7, Isaiah Canaanas 3, Milošas Teodosičius 2 taškai;