*Lapkričio 15 d. Šaro dvikova prieš žalgiriečius gimtajame Kaune.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

"Fenerbahce" parodė charakterį, tačiau nusileido Eurolygos čempionams

2024-10-25
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai panaikino dviženklį deficitą, tačiau nusileido Eurolygos čempionams.

"Fenerbahce" rungtynių pabaigoje 76:81 turėjo pripažinti Atėnų "Panathinaikos" komandos pranašumą. Turkams, tai buvo antrasis pralaimėjimas Eurolygoje.

Kitą savaitę Šaras atvyksta į Kauną, nes antradienį "Žalgirio" arenoje laukia pirmasis dvigubos savaitės mačas prieš Tel Avivo "Maccabi" ekipą. Penktadienį Stambule laukia Željko Obradovičiaus ir "Partizan" komandos išbandymas. Bet prieš kitos savaitės įvykius dar šį sekmadienį laukia Stambulo derbis prieš "Darussafaka".

Rungtynių pradžioje "Feneris" išsiveržė į priekį (5:1), tačiau sužaidus 4 min. Nunnas tritaškiu jau išvedė PAO klubą (5:6). Likus žaisti mažiau, nei 4 min. aikštėje pasirodė turkų naujokas Skylaras Maysas, kuris pelnė pirmajame kėlinyje 4 taškus. Po pirmųjų 10 minučių 15:21 pirmavo svečiai iš Graikijos.

Antrojo kėlinio pradžioje Browno pastangomis Eurolygos čempionai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (15:25). Po pirmos mačo dalies PAO pirmavo 46:35.

Po pertraukos Guduričius buvo nubaustas nesportine pražanga, o Nunnas padidino graikų pranašumą iki 13 taškų (39:52). "Feneris" Baldwino pastangomis sumažino atsilikimą iki 8 taškų (47:55), tačiau PAO spurtavo 0:5 ir susigrąžino turėtą persvarą (47:60).

Lemiamo kėlinio pradžioje Šaro auklėtiniai priartėjo iki 4 taškų (61:65). Sužaidus 3 min. Biberovičius įsmeigė tritaškį ir komandas skyrė tik 1 taškas (64:65). Hallas tolimu metimu persvėrė rezultatą (67:65). Likus žaisti pusketvirtos minutės Colsonas pelnė du taškus su pražanga (70:65). Browno tritaškis sumažino PAO deficitą iki 2 taškų (70:68). Granto taškai iš po krepšio paliko turkams 1 taško persvarą (71:70). Likus žaisti 2 min. Hallas pelnė du taškus (73:70), Sloukas atsakė tuo pačiu (73:72). Likus žaisti pusantros minutės "Feneris" suklydo išsimesdami kamuolį, o Sloukas įsmeigė tritaškį ir išvedė graikus į priekį (73:75). Likus žaisti 28 sek. Lessortas pelnė du taškus (73:77). Baldwino tritaškis po minutės pertraukėlės buvo netaiklus, o Lessortas pataikė 1 baudą (73:78). Likus žaisti 15 sek. Biberovičius prametė abi baudas. Melli pataikė tritaškį likus žaisti 11 sek. (76:78), Nunnas atsakė 1 baudą, o antrąją netaiklią pataisė Lessortas ir įtvirtino PAO pergalę (76:81).

Stambulo "Fenerbahce": Tarikas Biberovičius 16, Wade'as Baldwinas 14, Bonzie Colsonas 11, Marko Guduričius 9, Nicolo Melli 8, Devonas Hallas 7, Skylaras Maysas ir Khemas Birchas 4, Nigelis Hayesas-Davisas 3 taškai;

Atėnų "Panathinaikos": Kendrickas Nunnas 15, Mathias Lessortas 14, Kostas Sloukas 13, Lorenzo Brownas ir Omeras Yurtsevenas 12, Jerianas Grantas 9, Cedi Osmanas 4, Juancho Hernangomezas 2 taškai;