*Spalio 25 d. į Stambulą atvyksta Eurolygos čempionai.
*Lapkričio 15 d. Šaro dvikova prieš žalgiriečius gimtajame Kaune.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

Turkų dueto ir latvio vedama "Fenerbahce" pergale pradėjo Turkijos pirmenybes

2024-10-06
Po pergalingo starto Eurolygoje Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sėkmingai pradėjo ir šalies pirmenybes.

Stambulo "Fenerbahce" komanda pirmose Turkijos lygos rungtynėse 97:85 savo aikštėje nugalėjo to paties miesto "Buyukcekmece" komandą.

Kitą savaitę Šaro laukia Stambulo derbis Eurolygoje, o vietinėse pirmenybėse laukia dvikova su "Yalovaspor" ekipa.

Komandą į priekį vedė turkų duetas Mahmutoglu ir Šanli, bei latvis Artūrs Žagars, kurie kartu pelnė 60 komandos tašką ir pataikė 11 tritaškių.

"Fenerbahce" sunkiai ir nerezultatyviai pradėjo rungtynes, o antrajame kėlinyje šeimininkus į priekį stengėsi vesti kapitonas Mahmutoglu ir Žagaras. Svečiai neleido nutolti "Feneriui" ir vedami Franke turėjo 6 taškų persvarą baigiant įpusėti antrajam kėliniui (32:38). Vis dėlto pirmosios mačo pusės pabaigoje Calsono ir Šanli tritaškiais leido "Fenerbahce" įgyti nedidelę persvarą (49:44).

Po pertraukos Šaro auklėtiniams nepavyko atitrūkti, tačiau trečiojo kėlinio antroje pusėje komandą tolimais metimais vėl truktelėjo į priekį Mahmutoglu (64:57).

Baigiant įpusėti ketvirtajam kėliniui Šanli įsmeigė tritaškį su pražanga ir "Fenerbahce" persvara pirmą kartą tapo dviženklė (83:73). Per likusį laiką Šaro auklėtiniai išlaikė pranašumą ir iškovojo pergalę 97:85.

Stambulo "Fenerbahce": Sertačas Šanli 21, Melihas Mahmutoglu 20, Artūrs Žagars 19, Bonzie Colsonas 11, Marko Guduričius ir Bobanas Marjanovičius 6, Nigelis Hayesas-Davisas 5, Metečanas Birsenas 4, Devonas Hallas 3, Khemas Birchas 2 taškai;

Stambulo "Buyukcekmece": Jermaine'as Love'as 24, Yannickas Franke 18, Anthony Starksas 13, Evanas Bruinsma 11, Martynas Sajus 6, Erdi Gulaslanas 5, Emircanas Košutas 3, Michaelas Gilmore'as ir Ata Kahramanas 2, Yesukanas Onaras 1 taškas;