*Spalio 25 d. į Stambulą atvyksta Eurolygos čempionai.
*Lapkričio 15 d. Šaro dvikova prieš žalgiriečius gimtajame Kaune.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

"Fenerbahce" po pralaimėjimo atsitiesė Berlyne

2024-10-17
Stambulo "Fenerbahce" komanda po pralaimėjimo "Crvena Zvezda" komandai pasiekė pergalę Berlyne.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai antrose Eurolygos dvigubos savaitės rungtynėse 78:71 išvykoje nugalėjo ALBA krepšininkus ir įsirašė trečiąją pergalę.

Kitą savaitę Stambule Šaro laukia Eurolygos čempionų Atėnų "Panathinaikos" komandos išbandymas. Šį sekmadienį Turkijos čempionų dar laukia mačas su "Bursaspor" ekipa.

Rungtynių pradžioje "Fenerbahce" metimai skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję šeimininkai atitrūko (8:1). Turkai įsmeigę 4 tritaškius priartėjo prie varžovų iki minimumo (16:15).

Po Biberovičiaus tritaškio rezultatas tapo lygus (18:18), o vėliau Pierre'as tolimu metimu išvedė "Fenerbahce" į priekį (20:21). Pirmąją mačo pusę Hayesas uždarė tritaškiu sukraudamas "Fenerbahce" ekipai 7 taškų persvarą (31:38).

Hayesas tolimu metimu atidarė ir antrąją mačo dalį, o Šaro auklėtinių persvara pirmą kartą tapo dviženklė (31:41). Tačiau vokiečiai nepalūžo ir likus žaisti 4 min. trečiajame kėlinyje sumažino deficitą iki 5 taškų (45:50). Kėlinio pabaigoje Marjanovičius baudų metimais atstatė turėtą dviženklį pranašumą (45:56).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Schneideris buvo nubaustas nesportine pražanga stabdant Žagarsą, o vėliau Hayesas petimi nuskynė Schneiderį ir taip pat gavo nesportinę pražangą. "Fenerbahce" iškovojo pergalę rezultatu 78:71.

Berlyno ALBA: Matteo Spagnolo ir Martinas Hermannssonas 13, Louisas Olinde ir Trevionas Williamsas 12, Timas Schneideris 8, Yanni Wetzellis 5, Khalifa Koumadje 4, Willas McDowellas-White'as ir Justinas Beanas 2 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Nigelis Hayesas-Davisas 17, Wade'as Baldwinas 13, Nicolo Melli ir Tarikas Biberovičius 12, Bobanas Marjanovičius 8, DyShawnas Pierre'as 6, Artūrs Žagars 5, Sertačas Šanli 3, Devonas Hallas ir Bonzie Colsonas 2, Khemas Birchas 1 taškas;