*Lapkričio 15 d. Šaro dvikova prieš žalgiriečius gimtajame Kaune.
*Gruodžio 17 d. Šaro vizitas "Palau Blaugrana" arenoje.

Prieš išvyką į Kauną Šaro auklėtiniai pasiekė pergalę Stambulo derbyje

2024-10-27
Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prieš išvyką į Kauną pasiekė pergalę Stambulo derbyje.

"Fenerbahce" komanda Turkijos lygos rungtynėse 97:87 varžovų aikštelėje nugalėjo "Darussafaka" ekipą ir pasiekė ketvirtąją pergalę paeiliui.

Kitą savaitę Šaras atvyksta į gimtąjį Kauną, kur antradienį laukia mačas su Tel Avivo "Maccabi" klubu. Penktadienį namuose antrasis Eurolygos dvigubos savaitės mačas su Belgrado "Partizan" krepšininkais, o savaitę užbaigs rungtynėmis su Izmiro komanda.

Rungtynių pradžioje dominavo Marjanovičius pelnęs 10 taškų, tačiau varžovai kontroliavo žaidimą ir susikrovė 8 taškų persvarą (29:21).

Antrajame kėlinyje "Darussafaka" po dviejų Moore'o tritaškių pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (39:26). Tuomet Šaro auklėtiniai atsakė spurtu 0:12 ir deficitas ištirpo iki minimumo (39:38), bet šeimininkai neleido persverti rezultato ir vėl nutolo (48:40). Kėlinio pabaigoje Turkijos čempionai sumažino atsilikimą iki 2 taškų (50:48).

Po pertraukos Birchas išlygino rezultatą (50:50), o Baldwinas dvitaškiu sužaidus beveik 2 min. išvedė "Fenerį" į priekį (53:55). Likus žaisti 2 min. po Mayso prasiveržimo "Fenerbahce" jau turėjo dviženklį pranašumą (62:73), tačiau šeimininkai tada spurtavo 11:3 ir priartėjo iki 3 taškų (73:76).

Lemiamo ketvirtčio pradžioje komandas skyrė tik 1 taškas (75:76), tačiau įpusėjus kėliniui po Biberovičiaus tritaškio "Feneris" vėl susigrąžino dviženklę persvarą (79:89). Per likusį laiką Šaro auklėtiniai pranašumo neiššvaistė ir iškovojo pergalę 97:87.

Stambulo "Darussafaka": Omari Moore'as 34, Tresas Tinkle ir Bothas Gachas 14, Yigitas Onanas 12, Enesas Taskiranas 6, Ege Demiras 4, Tyree Appleby 3 taškai;

Stambulo "Fenerbahce": Melihas Mahmutoglu ir Bobanas Marjanovičius 16, Khemas Birchas 14, Skylaras Maysas 12, Metečanas Birsenas 10, Artūrs Žagars 9, Devonas Hallas 7, Wade'as Baldwinas ir Tarikas Biberovičius 4, Nigelis Hayesas-Davisas 3, Ertenas Gazi 2 taškai;