Šaras - Balandžio mėnesio apžvalga |2010|

2010-04-30
Šiandien skaičiuojame paskutinę Balandžio mėnesio dieną. Tad laikas apžvelgti svarbiausius įvykius šį mėnesį.

Balandžio 10 diena. Atėnų "Panathinaikos" Graikijos pirmenybėse susitiko su "Panionios" krepšininkais, kuriuos gana lengvai įveikė 102-84. Šarūnas Jasikevičius pelnė 11 taškų, bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Balandžio 17 diena. Atėnų "Panathinaikos" išvykoje susitiko su "Peristeri" krepšininkais, kuriuos tiesiog nušlavė 66-111. Šarūnas Jasikevičius pelnė 8 taškus ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Balandžio 20 diena. Žiniasklaidoje pasirodo pranešimai, kad rudenį Šarūną Jasikevičių aplankis gandrai. Jo širdies draugė Anna laukiasi.

Balandžio 21 diena. Spaudoje pasirodo pranešimai, kad europos taurės nugalėtoja Valensijos "Power electronics" nusitaikė į Šarūną Jasikevičių. Tačiau pasiteiravę ar jis norėtų kitą sezoną rungtyniauti Valensijoje anot spaudos Šarūnas atšovė, kad jis grįž į Tel Avivo "Maccabi" komandą.

Balandžio 23 diena. Tel Avivo "Maccabi" komanda paneigė gandus, kad Šarūnas Jasikevičius kitą sezoną žais Izraelyje. Teigdami, kad jo metai, fizinė būklė ir iškilusis kaina, neatitinka "Maccabi" reikalavimų.

Balandžio 25 diena. Atėnų "Panathinaikos" namuose įveikė Atėnų "A.E.K" komandą. Šarūnas Jasikevičius pelnė 9 taškus, bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Balandžio 28 diena. "Panathinaikos" komanda pergale užbaigė Graikijos lygos reguliarųjį sezoną. Išvykoje įveikdami Rodo "Kolossos VAP" ekipą. Šarūnas Jasikevičius pelnė 7 taškus ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Balandžio mėnesį Šarūnas Jasikevičius vidutiniškais aikštėje praleisdavo po 17 minučių, rinkdavo po 8.75 taško ir atlikdavo po 3.5 rezultatyvių perdavimų per rungtynes

ŠARAS vs Kolossos VAP 2010.04.28 (VIDEO)

2010-04-29

SARAS.vs.Kolossos.VAP.2010.04.28
Uploaded by MVPjasikevicius. - Check out more sports and extreme sports videos.

Kolossos 60 - 80 Panathinaikos 2010.04.28

2010-04-28
Paskutinėse Graikijos lygos reguliariojo sezono rungtynėse susitiko Atėnų „Panathinaikos“ ir „Kolossos VAP“ komandos. Jau ankščiau pirmąją vietą užsitikrinusiai „Panathinaikos“ komandai šios rungtynės didelės svarbos neturėjo. Gal būt todėl pirmoji rungtynių dalis Graikijos čempionams susiklostė gana prastai. Nors rungtynes jie pradėjo geriau, bet neilgai trukus šeimininkai pasivijo juos ir beveik visą antrąjį kėlinį kontroliavo žaidimą. Tik antrojo kėlinio pabaigoje dėka taiklaus Drew Nicholo tritaškio „Panathinaikos“ komanda į didžiają pertrauką išėjo turėdama vieno taško pranašumą. Pertraukos metu Graikijos čempionai ko gero padarė išvadas ir jau nuo pat trečiojo kėlinio pradžios perėmė galutinai iniciatyvą į savo rankas. Atėnų „Panathinaikos“ pergalingai užbaigė reguliarųjį sezoną 60-80.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido kiek daugiau nei 15 minučių pelnė 7 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), bei atliko 2 rezultatyvius

Š.Jasikevičius areną paliko su trimis siūlėmis virš akies |2006| (SCAN)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Aris 2009.03.21 (VIDEO)

2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi išvykoje susitiko su Solonikų "Aris" komanda. Rungtynės nebuvo lengvos Graikijos čempionams, tačiau pergalę iškovojo rezultatu 69-76. Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido beveik 20 minučių surinko 12 taškų (0/2 tritaškiai, 2/3 dvitaškiai, 8/8 baudos) atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir du kart suklydo.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Olympiacos 2009.03.01 (VIDEO)

2010-04-27
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Antroji tarpusavio akistata tarp amžinųjų priešų Atėnų "Panathinaikos" ir Pirėjo "Olympiacos" krepšininkų. Atsakomosios tarpusavio rungtynės vyko Pirėjuje. Pirmąją akistatą laimėjo "Panathinaikos" komanda, tada jie savo varžovus įveikė rezultatu 86-69. Kaip dažnai būna kovos tarp šių ekipų visada būna atkaklios ir įtemptos. Ne išimtis buvo ir šios rungtynės raudonųjų arenoje. Kova vyko taškas į tašką ir tik paskutinėmis akimirkomis pergalę išplėšė šeimininkai rezultatu 77-75.

Šarūnas Jasikevičius per beveik 25 minutes pelnė 15 taškų (2/5 tritaškiai, 1/5 dvitaškiai, 7/8 baudos) atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bei 7 kartus prarado kamuolį.
SARAS.vs.Olympiacos.2009.03.01
Uploaded by MVPjasikevicius. - Basketball, baseball, pro wrestling and more sports videos.

Trenerio sprendimas - lyg pasityčiojimas |LŽ 2006| (SCAN)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Trikala 2009.02.15 (VIDEO)

2010-04-26
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi išvykoje susitiko su "Trikala" komanda. Graikijos čempionai nepasigailėjo savo varžovų ir 24 taškų skirtumu 69-93 juos sutriuškino.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 16 minučių pelnė 15 taškų (3/5 tritaškiai, 3/4 dvitaškiai) atkovojo kamuolį ir du sykius suklydo.
SARAS.vs.Trikala.2009.02.15

Perdavimas pergalingam šūviui - iš lietuvio rankų |2007| (SCAN)

ŠARAS vs A.E.K 2010.04.25 (VIDEO)

SARAS.vs.AEK.2010.04.25 Uploaded by MVPjasikevicius. - Discover the latest sports and extreme videos.

Panathinaikos 91 - 62 A.E.K 2010.04.25

2010-04-25
Šiandien Atėnų "Panathinaikos" sužaidė priešpaskutines Graikijos lygos reguliariojo sezono rungtynes. Graikijos čempionai savo aikštėje sutriuškino kitą Atėnų klubą "A.E.K" rezultatu 91-62.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 14 minučių pelnė 9 taškus (3/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Atėnų "Panathinaikos" Graikijos lygos reguliarųjį sezoną užbaigs šį Trečiadienį išvykoje prieš "Kolossos" ekipą.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Duke 1997.01.26 (VIDEO)

2010-04-24
Jaunasis Šarūnas Jasikevičius mokslus pasirinko ne Lietuvoje, bet užsienyje. 1994 metais jis persikėlė už Atlanto pasirinkdamas Merilendo universitetą. Tuo pačiu metu jis žaidė ir už savo universiteto komandą Merilendo "Terrapins". Pirmieji du metai buvo sunkūs ir rezultatai nebuvo itin aukšti, tačiau likę du metai buvo kur kas geresni. Jis jau buvo vienas iš komandos lyderių.

Dabar jums pristatau 1996/1997 metų NCAA reguliariojo sezono rungtynes tarp Merilendo ir Duke universitetų. Rungtynės kurios nuo pradžių iki galo vyko atkakliai. Dėka gero Šarūno Jasikevičiaus, Keitho Booto ir Larono Profito žaidimo Merilendas iškovojo sunkią pergalę rezultatu 74-70. Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse susitiko akis į akį su dabartiniu Maskvos "CSKA" žaidėju Trajanu Langdonu. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo ne paskutinė jų akistata. Jie buvo susitikę 1998 metais Pasaulio čempionate, kai dėl boikoto Jungtinėse Amerikos Valstijose jie neišsiuntė į Pasaulio čempionato geriausių savo žaidėjų. Tada po atkaklios kovos Lietuvos rinktinė palaužė Amerikiečius. Taip pat šie du krepšininkai buvo susitikę praeitų metų Eurolygos finale, tą kart ir vėl triumfavo Šarūnas Jasikevičius.

Šarūnas Jasikevičius, tai viena ryškesnių Merilendo žvaigždžių kuri vėliau sėkmingai tęsė savo profesionalo karjerą. Už Merilendo universitetą, taip pat yra žaidę ir kiti dabar garsūs krepšininkai, tai dabartinis Šarūno Jasikevičiaus bendraklubis "Panathinaikos" komandoje Drew Nicholas, taip pat Terencas Morrisas kuris šiuo metu žaidžia "Regal FC Barcelona" komandoje.

Šarūnas Jasikevičius svariai prisidėjo prie šios pergalės. Lietuvis per 31 minutę pelnė 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Unikalūs vaizdai iš šių rungtynių video medžiagoje.
SARAS.vs.Duke.1997.01.26
Uploaded by MVPjasikevicius. - Discover the latest sports and extreme videos.

Š.Jasikevičius: "Kiekvienas titulas - lyg paskutinis" |"Krepsinis" 2004.05.04| (SCAN)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Israel 2003.09.06 (VIDEO)

2010-04-23
2003 metų Europos krepšinio čempionatas. Lietuvos rinktinė po dramatiškų rungtynių prieš Latviją pakilo į sekančią kovą su Izraelio rinktine. Rungtynės prieš Izraelio rinktinę buvo ypatingos ir Šarūnui Jasikevičiui. Jis prieš pat Europos čempionatą pasirašė dviejų metų sutartį su Izraelio komanda Tel Avivo "Maccabi". Tai buvo tarsi proga parodyti ką jis sugeba. Š.Jasikevičius taip pat aikštėje kovojo prieš savo būsimus komandos draugus, tai Yotamą Halperiną, Deriką Sharpą, Gurą Shelefą, Talį Buršteiną.

Lietuvos rinktinė be didesnio vargo įveikė Izraelio krepšininkus 94-62.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse nebuvo itin rezultatyvus. Lietuvis per 21 minutę surinko 5 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 1/2 baudos), bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

"Maccabi" neigia, nėra jokio susitarimo su Š.Jasikevičiumi

Tel Avivo "Maccabi" klubas paneigė informaciją apie Šarūno Jasikevičiaus atvykimą kitą sezoną į "Maccabi" komandą. Lietuvis buvo pranešęs, kad yra susidomėjes pasirašyti sutartį su buvusia komanda, bet Šarūnas Jasikevičius nėra "Maccabi" taikinys kitam sezonui. Teigdami, kad jo metai, fizinė būklė ir iškilusis kaina, neatitinka "Maccabi" reikalavimų.

Š.Jasikevičius neapgaudinėja krepšinio|"Krepsinis" 2003.02.25| (SCAN)

5 žvaigždučių krepšinio stovykla

Panathinaikos akademija Janinoje bendradarbiaudama kartu su Mančesteriu organizuoja krepšinio stovyklą mergaitėms ir berniukams kurių amžiaus grupė 7-18 metų. Pagrindinis šio projekto tikslas suteikti daugiau žinių vaikams ir jauniems žmonėms apie krepšinį, kurias jiems suteiks žaidėjai, bei treneriai žinomi Graikijoje ir visoje Europoje. Žaidėjai, bei treneriai pasidalins savo patirtimi ir suteiks patarimų ateičiai.

Stovyklos metu kiekvienas dalyvis gaus specialius marškinėlius ir šortus. Taip pat vyks įvairūs konkursai, bei varžybos 3 prieš 3 ir 5 prieš 5.

5 žvaigždučių stovykla prasidės Birželio 28 d. ir tęsis iki Liepos 2 d.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs A.E.L 2009.02.01 (VIDEO)

2010-04-22
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" išvykoje iškovojo dar vieną sunkią pergalę 78-83 šį kart prieš "A.E.L" krepšininkus.

Šarūnas Jasikevičius šiose rungtynėse buvo antras pagal rezultatyvumą. Lietuvis per 27 minutes pelnė 20 taškų (4/6 tritaškiai, 4/7 dvitaškiai, 0/1 baudos), bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.AEL.2009.02.01

Lietuvos rinktinės kandidatų sąraše Š.Jasikevičiaus pavardės nėra

Dienraštis „Lietuvos rytas“ ketvirtadienį skelbia Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašus. Nei pagrindinės, nei rezervinės rinktinės sąrašuose nėra Šarūno Jasikevičiaus ir Rimanto Kaukėno pavardžių, nors iki šiol nebuvo skelbta apie jų atsisakymą atstovauti rinktinei.

Toks kandidatų sąrašas nustebino Lietuvos rinktinės strategą Kęstutį Kemzūrą, kuris yra pagrindinis žmogus, atsakingas už žaidėjų atranką.

„Pirmą kartą iš jūsų tai girdžiu, – „BasketNews.lt“ paklaustas, ar tiesa, kad Jasikevičius ir Kaukėnas net neįtraukti į kandidatų sąrašus, atsakė Kemzūra. – Šie žaidėjai nesako „ne“, bet kol kas yra dvejonių.

Nemaža dalis sezono dar priešaky, todėl suprantama, kad jie gali dvejoti“.

Platinamas neoficialus kandidatų sąrašas nustebino ir Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinį sekretorių Mindaugą Balčiūną.

„Kažkas užsiima saviveikla ir sudaro sąrašus be mūsų žinios. Mes neplatiname kandidatų sąrašų, o preliminarioje rinktinės sudėtyje yra abu žaidėjai – tiek Jasikevičius, tiek Kaukėnas“, – „BasketNews.lt“ sakė Balčiūnas.

Oficialus kandidatų sąrašas turėtų būti paskelbtas maždaug po poros savaičių. Gegužės 4-ąją renkasi LKF vykdomasis komitetas, kuris nustatys rinktinei keliamus tikslus ir patvirtins kandidatų sąrašą.

Tarp dienraščio skelbiamų pirmosios rinktinės kandidatų yra Martynas Pocius ir Martynas Gecevičius, kurie anksčiau niekada nebuvo kviesti į pagrindinės rinktinės stovyklas.

Antrosios rinktinė kandidatų sąraše yra Arvydo Macijausko, taip pat rinktinėje debiutuojančių Arvydo eitutavičiaus, Tado Klimavičiaus, Mindaugo Kuzmisnko pavardės.

Neoficialūs Lietuvos rinktinės kandidatai, skelbiami „Lietuvos ryte“:

Mantas Kalnietis (Kauno „Žalgiris“), Tomas Delininkaitis (Salonikų PAOK, Graikija), Martynas Gecevičius (Vilniaus „Lietuvos rytas“), Martynas Pocius („Žalgiris“), Artūras Jomantas („Lietuvos rytas“), Mindaugas Lukauskis (Liono ASVEL, Prancūzija), Simas Jasaitis (Stambulo „Galatasaray“, Turkija), Jonas Mačiulis (Milano „Armani Jeans“, Italija), Linas Kleiza (Pirėjo „Olympiakos“, Graikija), Paulius Jankūnas (Maskvos sr. „Chimki“, Rusija), Kšyštofas Lavrinovičius (Sienos „Montepaschi“, Italija), Darjušas Lavrinovičius (Madrido „Real“, Ispanija), Marijonas Petravičius („Armani Jeans“), Robertas Javtokas („Chimki“).

šaltinis: basketnews.lt

Š.Jasikevičius patvirtino, kad kitą sezoną žais "Maccabi"

2010-04-21
Atėnų "Panathinaikos" ekipos atakų organizatorius Šarūnas Jasikevičius kitą sezoną veikiausiai rungtyniaus Tel Avivo "Macccabi" komandoje.

Velensijos "Power Electronics" atstovai susisiekė su lietuviu siekdami pasiteirauti, ar šis norėtų kitą sezoną žaisti Europos taurės savininkų gretose, tačiau krepšininkas atšovė, kad jis nusprendė grįžti į "Maccabi".

Šaro ir "Panathinaikos" kontraktas nustos galioti šią vasarą. Beveik neabejojama, kad "žalieji" nenorės pratęsti sutarties su 34 metų 194 cm ūgio įžaidėju.

Š.Jasikevičius geltonuosius "Maccabi" marškinėlius yra vilkėjęs 2003-2005 metais. Su Izraelio klubu krepšininkui pavyko du kartus iš eilės laimėti Eurolygą.

šaltinis: krepsinis.net

Valensijos klubas nusitaikė į Š.Jasikevičių

Europos taurės laimėtoja Valensijos "Power Electronics" komanda kartu su šiuo trofėju laimėjo ir bilietą į 2010/2011 metų eurolygą. Atrodo klubas vasara pasiruošęs nemenkai paploninti savo piniginę. Šaltiniai teigia, kad komandos vyriausiasis treneris Nevenas Spahija jau dabar braižo kito sezono konturus ir pirmas sąraše yra 34 metų lietuvis Šarūnas Jasikevičius.

Valensijos klubas jau ankščiau yra siekęs įsigyti lietuvį. Po to, kai 2003 metais išsiskyrė Šarūno Jasikevičiaus ir Barselonos keliai, Valensijos klubas aktyviai juo domėjosi. Tačiau tada Šarūnas Jasikevičius pasirašė 2 metų sutartį su Tel Avivo "Maccabi" komanda.

Šarūnas laukia pirmagimės

Šarūno Jasikevičiaus dienos kupinos laimės ir džiaugsmo. Jo draugė Ana laukiasi. Rugsėjo mėnesį pasaulį išvys jų duktė.

Šarūnas Jasikevičius su savo širdies drauge draugauja daugiau nei vieneri metai. Jie suspažino viename Atėnų bare. Ana ankščiau dirbo modeliu ir rūpinosi viešaisiais ryšiais naktiniuose klubuose.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Maroussi 2009.01.24 (VIDEO)

2009-ųjų metų Graikijos taurės pusfinalis. Jame susitiko Šarūno Jasikevičiaus Atėnų "Panathinaikos" ir Atėnų "Maroussi" komandos. Lygiai prieš savaitę prieš šį pusfinalį Atėnų "Maroussi" sensacingai parklupdė Atėnų "Panathinaikos" Šiame pusfinalyje nedaug trūko iki dar vienos sensacijos. Graikijos čempionai tik po labai atkaklios kovos vos 4 taškų skirtumu 76-72 įveikė "Maroussi" krepšininkus ir žengė į šalies taurės finalą.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido beveik 29 minutes, surinko 6 taškus (1/6 dvitaškiai, 4/4 baudos) atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą suklydo.
SARAS.vs.Maroussi.2009.01.24.Greek.Cup.SemiFinal

Karikatūra

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Maroussi 2009.01.17 (VIDEO)

2010-04-20
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" komanda svečiuose prieš to paties miesto Atėnų "Maroussi" ekipą kiek netikėtai patyrės pralaimėjimą. Šeimininkai rezultatu 80-70 įveikė Graikijos čempionus.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido 28 minutes surinko 15 taškų (4/5 tritaškiai, 0/5 dvitaškiai, 3/4 baudos) ir atliko 4 rezulttayvius perdavimus.
SARAS.vs.Maroussi.2009.01.17
Uploaded by MVPjasikevicius. - More professional, college and classic sports videos.

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Kavala 2009.01.04 (VIDEO)

2010-04-19
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai be gailesčio 39 taškų skirtumu sutriuškino aikštės šeimininkus "Kavala" krepšininkus. Galutinis rungtynių rezultatas 55-94.

Šarūnas Jasikevičius prie triuškinančios pergalės per daugiau nei 16 minučių prisidėjo 4 taškais (0/1 tritaškis, 2/3 dvitaškiai) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.Kavala.2009.01.04

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Hapoel 2004 Izraelio taurės finalas (VIDEO)

2010-04-18
2003/2004 metų sezonas. Pirmasis Šarūno Jasikevičiaus sezonas vilkint Tel Avivo "Maccabi" marškinėlius, bei pirmasis Izraelio taurės finalas. Šalies taurės finale "Maccabi" krepšininkai susitiko su savo amžinaisiais priešais iš Jeruzalės "Hapoel". Rungtynių pradžią geriau sužaidė Tel Avivo "Maccabi" krepšininkai ir iškart išsiveržė į priekį. Tačiau "Hapoel" krepšininkai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir iki ilgosios pertraukos sumažino skirtumą. Po ilgosios pertraukos "Maccabi" krepšininkai atitrūko nuo varžovų ir iki rungtynių pabaigos neleido priartėti. 108-85 tokiu rezultatu Tel Avivo krepšininkai laimėjo rungtynes ir tapo 2004-ųjų metų Izraelio taurės laimėtojais.

Neoficialiais duomenimis Šarūnas Jasikevičius finale surinko 11 taškų.
SARAS.vs.Hapoel.IL.Cup.2004.Final

Š.Jasikevičius pasirinko R.Javtoko numerį |2007| (SCAN)

ŠARAS vs Peristeri 2010.04.17 (VIDEO)

SARAS.vs.Peristeri.2010.04.17

Peristeri 66 - 111 Panathinaikos 2010.04.17

2010-04-17
Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi šiandien išvykoje, nors fanų dėka galėjo jaustis kaip namuose rezultatu 66-111 sutriuškino "Peristeri" komandą. Jau po dviejų kėlinių skirtumas buvo daugiau nei įtikinamas. Dar trečiajame kėlinyje šeimininkai bandė sumažinti skirtumą, bet geriausiu atvėjų pavykdavo tik pristabdyti auganti pranašumą. Ketvirtame kėlinyje pranašumas po truputi tik didėdavo.

Iki Graikijos lygos reguliariojo sezono pabaigos lieka vos dvi rungtynės. Atėnų "Panathinaikos" užtikrintai pirmauja turnyrinėje lentelėje.

Šarūnas Jasikevičius per beveik 16 minučių pelnė 8 taškus (1/2 baudos, 2/2 dvitaškiai, 1/1 tritaškis), bei atliko 4 rezulttayvius perdavimus.

Ištrauka iš Jono Kazlausko interviu

– Galbūt teko Atėnuose bendrauti su Šarūnu Jasikevičiumi? Ar jis tikrai negalėjo Eurolygoje daugiau žaisti?

– Nesu iš tų, kuris kas pusvalandį skambintų, bet šiek tiek bendravome. Šarūnas, aišku, sielojosi. Bet dabar jis atsigauna. Manau, dabar ir visa "Panathinaikos" suprato, kad be Jasikevičiaus jiems bus labai sunku įveikti "Olympiakos" Graikijos čempionato finale, nes beveik niekas neabejoja, kad būtent šios ekipos kovos dėl titulo. Ir dabar Šarūnas jau gauna žaisti vis daugiau minučių ir tampa vis svarbesnis komandai.

šaltinis: kauno.diena.lt

Š.Jasikevičius išgelbėjo nuo nesėkmės |"Respublika" 2007| (SCAN)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Greece 1999.06.23 (VIDEO)

2010-04-16
1999-ųjų metų Europos čempionato pirmenybės Prancūzijoje. Lietuvos rinktinė trečiose grupės rungtynėse susitiko su Graikijos nacionaline rinktine. Lietuva vedama dviejų veteranų Arvydo Sabonio ir Artūro Karnišovo iškovojo pergalę prieš graikus rezultatu 82-64. Lietuvos rinktinė grupės rungtynėse iškovojo dvi pergalęs ir patyrė vieną pralaimėjimą, tai leido jiems žengti toliau, tuo tarpu graikai su trimis pralaimėjimais buvo priversti pasitraukti iš kovos dėl medalių.

Šarūnas Jasikevičius puolime nebuvo ypač pastebimas, tačiau savo darbą atliko gerai. Per 23 minutes jis į varžovų krepšį įmetė 4 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/2 baudos) ir atliko net 7 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.Greece.1999.06.23

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Panellinios 2008.11.19 (VIDEO)

2008/2009 metų sezonas. Graikijos krepšinio taurės ketvirtfinalyje susitiko Atėnų "Panathinaikos" ir "Panellinios" komandos. Rungtynes po nelengvos kovos laimėjo "Panathinaikos" krepšininkai rezultatu 90-81.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 21 minutę pelnė 15 taškų (1/2 tritaškiai, 2/3 dvitaškiai, 8/8 baudos), bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.Panellinios.2008.11.19.QuarterFinal.Greek.Cup

Jonas Kazlauskas: Apie Liną ir Šarą

2010-04-15
- Turbūt teko stebėti Atėnų „Panathinaikos“ ir Pirojo „Olympiakos“ kovas. Kaip šį sezoną ten rungtyniauja Šarūnas Jasikevičius ir pirmąkart Europoje žaidžiantis Linas Kleiza?

- Apie Liną nėra ką daug kalbėti: žaidžia labai gerai, yra Pirėjo klubo lyderis. Kleiza – arkliukas, kuris traukia komandą. Manau, ir jis patenkintas šiuo sezonu, ir visi juo patenkinti. Per paskutines rungtynes, kurias stebėjau, Š. Jasikevičius lyg ir atsigauna po traumos. Iš atsiliepimų, kuriuos girdėjau, greičiausiai suspės pasirengti čempionato atkrintamosioms varžyboms.

- Kas atsitiko, kad Eurolygos nugalėtojų titulą gynęs „Panathinaikos“ šiemet taip nesėkmingai ten pasirodė?

- Daugiau galėtų pasakyti tie, kurie dirba klube. Tačiau prieš sezoną iš Atėnų klubo buvo tikimasi daug. Galbūt tokiems komandos rezultatams įtakos turėjo žaidėjų traumos, galbūt yra problemų ir komandos viduje.

- Ar gali būti, kad Graikijos čempionatą šiemet laimės „Olympiakos“?

- Visko gali būti, nes Pirėjo klubas labai stiprus. Ir pretenduoja laimėti ne tik Graikijos čempionatą, bet ir Eurolygą.

"Panathinaikos" laimėjo derbį |2007| (SCAN)

Š.Jasikevičius traukia į Atėnus |2007| (SCAN)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs P.A.O.K 2008.12.20 (VIDEO)

2010-04-14
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" su Šarūnu Jasikevičiumi savo aikštėje priimė svečius iš Solonikų "P.A.O.K". Labai rezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo šeimininkai iš Atėnų rezultatu 107-97.

Šarūnui Jasikevičiui šios rungtynės buvo vienos rezultatyviausių per visą 2008/2009 metų sezoną. Lietuvis per daugiau nei 22 minutes pelnė 22 taškus (4/6 tritaškiai, 5/4 dvitaškiai) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.PAOK.2008.12.20

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Olympiacos 2008.11.23 (VIDEO)

2010-04-13
2008/2009 metų Graikijos lygos reguliarusis sezonas. Pirmoji amžinųjų priešų dvikova žalieji "Panathinaikos" prieš raudonuosius "Olympiacos". Pirmoji akistata įvyko O.A.K.A arenoje, o šeimininkai su Šarūno Jasikevičiaus pagalba gana lengvai 86-69 įveikė savo varžovus.

Šarūnas Jasikevičius aikštėje praleido bbeveik 24 minutes pelnė 8 taškus (2/6 tritaškiai, 1/5 dvitaškiai) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.
SARAS.vs.Olympiacos.2008.11.23

Š.Jasikevičius norėtų grįžti į "Maccabi" komandą

Atėnų "Panathinaikos" ekipos atakų organizatorius Šarūnas Jasikevičius išreiškė norą kitą sezoną grįžti rungtyniauti į Tel Avivo "Maccabi" komandą.

Lietuvis, kurio atlyginimas šiuo metu siekia 2,2 milijono eurų per sezoną, sutiktų Izraelio čempionų gretose rungtyniauti už dvigubai mažesnę algą.

Apie norą vėl žaisti "geltonųjų" gretose taip pat paskelbė ir Pirėjo "Olympiacos" gretose rungtyniaujantys Nikola Vujčičius bei Yotamas Halperinas.

Panathinaikos - Panionios 2010.04.10 (FOTO-2)

2010-04-12

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Trikala 2008.11.08 (VIDEO)

2008/2009 metų Graikijos čempionato reguliarusis sezonas. Atėnų "Panathinaikos" krepšininkai savo aikštėje susitiko su "Trikala 2000" komanda. Rungtynes gana lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu 81-62.

Šarūnas Jasikevičius per daugiau nei 18 minučių pelnė 6 taškus (0/1 tritaškiai, 3/3 dvitaškiai) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. SARAS.vs.Trikala.2008.11.08 Uploaded by MVPjasikevicius. - Basketball, baseball, pro wrestling and more sports videos.

[Žvilgsnis atgal] Šaro perdavimas Marko Miličiui ir jo dėjimas (VIDEO)

2010-04-11

Karikatūra

Kuo pasitiki Šaras|"Krepsinis"| (SCAN)

[Žvilgsnis atgal] ŠARAS vs Maroussi 2008.10.12 (VIDEO)

2008/2009 metų Graikijos čempionato reguliarusis sezonas. Tai pirmosios Graikijos čempionato rungtynės tą sezoną. Atėnų "Panathinaikos" savo aikštėje susitiko su Atėnų "Maroussi" komanda. Be didesnio vargo šeimininkai įveikė svečius rezultatu 82-54.

Šarūnas Jasikevičius per beveik 14 minučių pelnė 9 taškus (1/3 tritaškiai, 1/3 dvitaškiai, 4/4 baudos) atliko 2 rezultatyvius perdavimus. SARAS.vs.Maroussi.2008.10.12 Uploaded by MVPjasikevicius. - Check out more sports and extreme sports videos.