NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

"Fenerbahce Ulker" triumfą aptemdė rimta Mirsado Turkčano trauma

2011-02-14
Vakar "Fenerbahce Ulker" Turkijos taurės finale 81-72 palaužė "Bešiktaš Cola Turka" ekipą ir apgynė čempionų titulą. Tiesa Turkijos čempionų džiaugsmą aptemdė žinia, kad iš komandos rikiuotės visam sezonui iškrito veteranas Mirsadas Turkčanas. Turkas finalo rungtynėse susidūrė su priešininkų komandos žaidėju kelias į kelią ir buvo priverstas palikti aikštelę. Kaip vėliau paaiškėjo Mirsado Turkčano kairiojo kelio trauma kur kas rimtesnė ir žaidėjas priverstas baigti sezoną. "Fenerbahce Ulker" veteranas pastaruoju metu demonstravo ypač gerą sportinę formą.

"M.Turkčanas buvo labai svarbus žaidėjas komandai ir tai didelis praradimas artėjant svarbiausioms eurolygos kovoms" kalbėjo klubo vadovai.

Eurolygoje turkas pelnydavo po beveik 8 taškus ir sugriebdavo po 7,3 kamuolius per rungtynes. Turkijos lygoje mesdavo po beveik 7 taškus ir atkovodavo po daugiau, nei 5 kamuolius.

Šį trečiadieni Stambulo "Fenerbahce Ulker" eurolygos Top16 etape susitinka su Kauno "Žalgiriu".

0 comments:

Rašyti komentarą