"Kaunas Triobet" pralaimėjimu užbaigė BBL antrąjį etapą, tačiau pateko į ketvirtfinalį

2011-02-19
Kauno "Kaunas Triobet" vakar patyrė nesėkmę BBL iššūkio taurės varžybose 82-83 nusileido Alytaus "Alytui". Kauniečiai nepaisant pralaimėjimo antrajame etape su 6 pergalėmis ir 4 pralaimėjimais užėmė grupėje antrąją vietą ir pateko į ketvirtfinalį. Ketvirtfinalyje Kauno ekipos laukia Panevėžio "Techaso" komanda.

Pirmuosius taškus rungtynėse pelnė svečiai iš Kauno (2-0), sužaidus kiek daugiau, nei 2 minutes Aurimas Birgelis išlygino rungtynių rezultatą (6-6). Įpusėjus kėliniui po Šarūno Vasiliausko dviejų taškų "Kaunas Triobet" buvo priekyje (11-10). Likus žaisti pirmajame kėlinyje kiek daugiau, nei minutę Vytenis Jasikevičius įsmeigė tritaškį ir padidino savo komandos pranašumą iki dviženklio (22-12). Kėlinys baigėsi kauniečiams pirmaujant 22-16.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau dominavo Kauno ekipa. Sužaidus 2 minutes antrajame kėlinyje po "Kauno Triobet" žaidėjo Constantino Motnni dvitaškio svečių persvara buvo 11 taškų (29-18). Tuomet Alytus spurtavo 7-2 ir sumažino atsilikimą (27-31). Likus žaisti 3 minutes "Alytaus" komanda po Sauliau Kazevičiaus dvitaškio priartėjo iki vieno taško (34-35), o kitos atakos metu Paulius Kleiza išvedė Alytų į priekį (36-35). Kėliniui baigiantis kauniečiai sugebėjo susigrąžinti pranašumą, tačiau jo išlaikyti nepavyko ir šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo vienu tašku 40-39.

Sužaidus 2 minutes trečiajame kėlinyje Kristos Saage išlygino rungtynių rezultatą (43-43). Iki pat kėlinio pabaigos vyko atkakli kova taškas į tašką. Likus žaisti 2 su puse minutes po Adomo Drungilo dvitaškio kauniečiai pabandė atitrūkti (57-53), tačiau šeimininkai neleido savo varžovams pabėgti ir baigiantis kėliniui Paulius Kleiza išlygino rezultatą (60-60). Kėlinys baigėsi Kaunui pirmaujant 62-60.

Paskutinio kėlinio pradžioje Šarūnas Vasiliauskas tempė savo komandą į priekį pelnydamas 7 iš eilės savo komandos taškus. Įpusėjus kėliniui Vytenis Jasikevičius dviem baudomis priartino savo komandą iki varžovų ekipos iki minimumo (71-72). Likus žaisti pus antros minutės Vytenis Jasikevičius tikslia bauda išlygino rezultatą (76-76). Likus žaisti 16 sekundžių kauniečiai dar buvo priekyje 3 taškais (82-79), tačiau Aurimas Birgelis pataikė dvitaškį , o Saulius Dumbliauskas dviem baudomis išvedė savo komandą (83-82). Baigiantis kėliniui Vytenis Jasikevičius galėjo išplėšti pergalę, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

Vytenis Jasikevičius per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prarado kamuolį.