*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Vytenio Jasikevičiaus ekipa iškopė į LKF taurės finalo ketvertą

2012-02-01
Vytenis Jasikevičius su Kėdainių "Kėdainiai Triobet" sukūrė stebuklą ir pateko į Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro finalo ketvertą. Nors kėdainiškiai trečiojo etapo antrąsias rungtynes 86-92 pralaimėjo "Šiauliams", tačiau jiems pakako 8 taškų persvara iškovotos pergalės Kėdainiuose 86-78.

Po 40 minučių kovos "Šiauliai" pirmavo 86:78, tačiau tokia šiauliečių persvara lėmė, kad teko žaisti pratęsimą. Svečiai iš Kėdainių per papildomas 5 minutes žaidė kiek geriau ir iškovojo kelialapį į LKF finalo ketvertą, kuris vyks Vasario 17-18 dienomis Kaune.

Kėdainių "Kėdainiai Triobet" taurės pusfinalyje susitiks su Kauno "Žalgirio" krepšininkais

Vytenis Jasikevičius atsakomosiose rungtynėse su "Šiauliais" žaidė 25 minutes pelnė 12 taškų (1/5 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė