"Fenerbahce Ulker" prieš dvikovą su "Panathinaikos" šventė pergalę Turkijoje

2012-02-05
Stambulo "Fenerbahce Ulker" krepšininkai prieš ketvirtadienio Eurolygos Top16 etapo dvikovą Atėnuose su "Panathinaikos" iškovojo lengvą pergalę Turkijoje. Šalies čempionai sekmadienį savo aikštėje 105-89 nugalėjo Antalijos "Antalya BSB" komandą.

Stambulo krepšininkai jau pirmajame kėlinyje atitrūko 15 taškų skirtumu (22-7), tačiau baigiantis pirmajai rungtynių pusei Antalijos ekipa sumažino deficitą iki 7 taškų (48-41). Sužaidus 2 minutes trečiajame kėlinyje rezultatas jau buvo lygus (48-48), bet šeimininkai surengė spurtą 12-2 ir vėliau neprisileido savo varžovų. Šalies čempionus į priekį vedė kroatai Roko Leni Ukičius ir Bojanas Bogdanovičius atitinkamai pelnę 21 ir 18 taškų.

Stambulo "Fenerbahce Ulker": Roko Ukičius 21, Bojanas Bogdanovičius 18, Mirsadas Turkčanas 14, Kaya Pekeris ir Emiras Preldzičius 12, Oguzas Savašas ir Jamesas Gistas 8, Gašperas Vidmaras 7, Enginas Atsuras 3 taškai;