*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Vytenis Jasikevičius vedė Kėdainius į pergalę

2012-02-22
Aštuntąją pergalę Baltijos krepšinio lygos Elito divizione iškovojo Vytenio Jasikevičiaus atstovaujama Kėdainių "Kėdainiai-Triobet" komandą. DNB LKF taurės bronzos medalių laimėtojai išvykoje 93-83 dar kartą palaužė Prienų "Rūdupio" krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kėdainių surengę spurtą 7-0, tačiau vėliau šeimininkai atsakę savo spurtu 11-0 išsiveržė į priekį. Antrajame kėlinyje "Rūdupio" persvara išaugo iki dviženklio skaičiaus (25-15), bet V.Jasikevičiaus ekipa nepalūžo ir sugebėjo ne tik panaikinti deficitą, tačiau ir išsiveržti į priekį. Trečiajame kėlinyje "Kėdainiai-Triobet" įgijo 12 taškų persvarą (50-38), šiame ketvirtyje puikiai žaidė V.Jasikevičius pelnęs 7 taškus. Ketvirtajame kėlinyje Prienai priartėjo iki 2 taškų (72-70), tačiau persverti rezultato neįstengė.

Vytenis Jasikevičius per beveik 27 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 7/8 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, perėmė 2 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.