Vytenio Jasikevičiaus ekipai nepavyko prasimušti į LKF finalą

2012-02-17
Vytenio Jasikevičiaus atstovaujamai Kėdainių "Kėdainiai-Triobet" komandai nepavyko prasimušti į Lietuvos krepšinio federacijos finalą. Kėdainiškiai 73-87 turėjo pripažinti šeimininkų Kauno "Žalgirio" komandos pranašumą. Kovoje dėl bronzos V.Jasikevičiaus ekipa rytoj susitiks su Prienų "Rūdupio" krepšininkais.

Pusantro kėlinio kova vyko lygiai taškas į tašką (31-31), tačiau tuomet Kauno "Žalgirio" krepšininkai surengė galingą spurtą 20:1 ir atitrūko nuo savo varžovų. Kėdainiškiai nebuvo linkę pasiduoti ir ketvirtajame kėlinyje sugebėjo sumažinti deficitą iki 7 taškų (61-68). Vis dėlto arčiau priartėti nepavyko ir teko pripažinti šeimininkų pranašumą.

Vytenis Jasikevičius per 28 minutes pelnė 7 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo  ir kartą prasižengė.