*Kovo 20 d. Į Stambulą atvyksta "Barca".

Š.Jasikevičius svariai prisidėjo prie pirmosios Barselonos pergalės Ispanijoje

2012-10-14
Barselonos krepšininkai grįžta į pergalių kelią. Katalonai po pergalės eurolygoje prieš "Brose Baskets" šį savaitgalį pasiekė ir pirmąją pergalę Ispanijos čempionate. Šarūno Jasikevičiaus ekipa šalies pirmenybių trečiojo turo rungtynėse savo aikštėje 87-68 nugalėjo Mursijos "UCAM Murcia" krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo taikliu varžovų metimu, tačiau po 4 iš eilės Ante Tomičiaus taškų rezultatas tapo lygus (4-4). Sužaidus 2 minutes kroatas dvitaškiu dar kartą išlygino rezultatą (6-6). Po Marcelinho Huerto dviejų taškų pirmą kartą į priekį išsiveržė Barselonos krepšininkai (8-6). Katalonai surengę spurtą 9-2 įgijo 7 taškų persvarą (15-8). Likus žaisti 4 minutes A.Tomičius pelnė savo 8-ąjį tašką rungtynėse, o Mursijos ekipa atsakė B.Rodriguezo tritaškiu (17-11). Po Pete'o Mickealo ir J.Ingleso metimų katalonų persvara šoktelėjo iki 8 taškų (21-13). Po pirmojo kėlinio 22-17 pirmavo "FC Barcelona Regal".

Antrojo ketvirtčio pradžioje Nathanas Jawai pelnė du taškus, tuo pačiu atsakė ir Marcusas Lewisas (24-19). Sužaidus daugiau nei 2 minutes Marko Todorovičius ir Juanas Carlosas Navarro įsmeigė po tritaškį (30-21). Po N.Jawai dviejų taškų Barselonos pranašumas tapo dviženklis (32-21). Įpusėjus kėliniui Xavieras rabaseda pelnė du taškus (34-21), o po 4 iš eilės A.Tomičiaus dvitaškių komandas jau skyrė 17 taškų (38-21). Po pirmosios rungtynių pusės 42-25 pirmavo "FC Barcelona Regal" krepšininkai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo varžovų tritaškiu ir dvitaškiu (42-30). Šeimininkams pirmuosius taškus pelnė M.Huertas. Sužaidus 4 minutes P.Mickealas pataikė du baudos metimus, o varžovai atsakė 4 taškais be atsako (49-37). Baigiant įpusėti kėliniui M.Huertas įsmeigė tritaškį, o po P.Mickealo dviejų taškų kataolū persvara išaugo iki 19 taškų (56-37). Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes pirmą kartą į aikštelę išbėgo Šarūnas Jasikevičius, o X.Rabaseda dvitaškiu padidino "UCAM Murcia" deficitą iki 20 taškų (63-43). Po trijų kėlinių 65-46 pirmavo Barselona.

Sužaidus daugiau nei 2 minutes ketvirtajame kėlinyje Šarūnas Jasikevičius pataikė tritaškį (68-46), o svečiai į tai atsakė spurtu 8-2 (70-54). Sužaidus 3 minutes N.Jawai pridėjo du taškus su pražanga (73-54), o vėliau Š.Jasikevičius pataikė dvitaškį (75-54). Mursijos krepšininkai surengę sėkmingą atkarpą 8-0 sumažino deficitą iki 13 taškų (75-62). Barselonos ekipos tylą nutraukė E.Lorbekas pelnes du taškus (77-62), o likus žaisti daugiau nei 2 minutes Alexas Abrinesas pataikė iš toli (80-64). Rungtynėms baigiantis Š.Jasikevičius pataikė 4 baudos metimus, o "FC Barcelona Regal" laimėjo mačą rezultatu 87-68.

Šarūnas Jasikevičius per kiek daugiau nei 12 minučių pelnė 9 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė, išprovokavo 2 varžovo pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Ante Tomičius ir Marcelinho Huertas 14, Šarūnas Jasikevičius ir Marko Todorovičius 9, Pete'as Mickealas, Nathanas Jawai ir Erazemas Lorbekas 7, Joe Inglesas ir Xavieras Rabaseda 6, Juanas Carlosas Navarro 5, Alexas Abrinesas 3 taškai;

Mursijos "UCAM Murcia": Kimas Tillie 14, Josepas Franchas 10, Mattas Gatensas ir Marcusas Lewisas 8, Andresas Miso, Juanas Jasenas ir Jose Angelas Antelo 7, Berni Rodriguezas 5, Davidas Barlow 2 taškai;