Barselona ketvirtajame kėlinyje tritaškiais "užbombardavo" sostinės krepšininkus

2013-04-21
Be Šarūno Jasikevičiaus žaidusi Barselonos "FC Barcelona Regal" komanda iškovojo 20-ąją pergalę Ispanijos čempionate. Katalonai savo aikštėje 78-65 palaužė Madrido "Asefa Estudiantes" krepšininkus. Kitą savaitę šalies čempionų laukia "El clasico" mūšis Madride.

Rungtynės prasidėjo Nathano Jawai dviem taškais (2-0), svečiai atsakė 4 Jaysono Grangerio taškais ir išsiveržė į priekį (2-4). Po N.Jawai dėjimo rezultatas tapo lygus (4-4). Sužaidus 3 minutes Kyle'as Kuričius vėl išvedė Madrido ekipą į priekį (4-6), įpusėjus kėliniui M.Huertas tritaškiu persvėrė rezultatą Barselonos naudai (7-6). Likus žaisti 3 minutes tritaškį pataikė K.Kuričius (7-9), po minutės Lucas Nogueira sudrebino katalonų krepšį dėjimu (7-11). A.Tomičius atsakė taip pat dėjimu iš viršaus (9-11). Kėlinio pabaigoje K.Kuričius pataikė dvi baudas ir įsmeigė tolimą metimą, o "Asefa Estudiantes" po pirmojo kėlinio pirmavo 16-9.

Sužaidus minutę antrajame kėlinyje Alexas Abrinesas pelnė du taškus (11-16), vėliau N.Jawai pridėjo dvi baudas (13-16). Svečiai atsakė dvitaškiu su pražanga (13-19). Sužaidus 2 minutes A.Abrinesas pataikė tritaškį (16-19), tuo pačiu atsakė D.Clarkas (16-22). Likus žaisti 4 minutes T.Kirksay'us pelnė du taškus, o vėliau L.Nogueira įdėjo kamuolį iš viršaus (18-26). Likus žaisti 3 minutes Bradas Olesonas pataikė iš vidutinio nuotolio (20-26), tačiau J.Grangeris atsakė sudėtingu taikliu dvitaškiu (20-28). Likus žaisti 2 minutes J.Grangeris prasiveržęs į Ispanijos čempionų baudos aikštelę pelnė du taškus (22-30). Po J.Grangerio tritaškio Madrido ekipa įgijo dviženklę persvarą (22-33). Paskutinę kėlinio minutę E.Lorbekas ir J.Inglesas pelnė po du taškus. Po dviejų kėlinių 33-26 pirmavo "Asefa Estudiantes" ekipa.

Trečiojo kėlinio pradžioje M.Huertas pataikė tritaškį (29-33), svečiai atsakė dvitaškiu. Sužaidus minutę E.Lorbekas pataikė iš vidutinio nuotolio (31-35). Po minutės B.Olesonnas tritaškiu sumažino barselonos deficitą iki minimumo (34-35), svečiai į tai atsakė 6 taškais be atsako (34-41). Sužaidus 4 minutes A.Abrinesas pataikė tolimą metimą (38-41), tuo pačiu attsakė ir varžovai. Vėliau E.Lorbekas įdėjo kamuolį iš viršaus (40-44), o įpusėjus kėliniui B.Olesonas įsmeigė tritaškį (43-44). Likus žaisti 4 minutes E.Lorbekas po ilgos pertraukos išvedė katalonus į priekį (47-46). Likus žaisti 3 minutes B.Olesonas realizavo dvi baudas (49-47). Likus žaisti 2 minutes N.Jawai sudrebino svečių krepšį dėjimu (51-49), o E.Lorbekas pridėjo baudos metimą. Likus žaisti minutę N.Jawai ir M.Huertas sumetė po dvi baudas (56-49). Po trijų kėlinių 56-51 pirmavo Barselona.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo L.Nogueira pataikė dvi baudas (56-53), o J.Inglesas atsakė tritaškiu (59-53). Vėliau tolimą metimą pridėjo M.Huertas (62-53), po J.Ingleso tritaškio Barselona įgijo dviženklę persvarą (65-53). Sužaidus 4 minutes M.Huertas pataikė iš vidutinio nuotolio (67-53). Baigiant įpusėti kėliniui M.Huertas pataikė (70-56). Likus žaisti 4 minutes svečiai užsidirbo techninę pražangą, o Barselonos brazilas pataikė dvi baudas (73-58). T.Kirksay'us atsakė greita kontra ataka (73-60). Likus žaisti 3 minutes V.Sada pelnė du taškus iš po krepšio. Likus žaisti daugiau nei minutę J.Inglesas pataikė dar vieną tritaškį (78-62). Rungtynes 78-65 laimėjo Barselona.

Šarūnas Jasikevičius ir Juanas Carlosas Navarro trenerio sprendimu nebuvo registruoti rungtynėms.

Barselonos "FC Barcelona Regal": Marcelinho Huertas 15, Joe Inglesas 14, Erazemas Lorbekas 12, Nathanas Jawai ir Bradas Olesonas 10, Alexas Abrinesas 8, Ante Tomičius 5, Victoras Sada 4 taškai;

Madrido "Asefa Estudiantes": Jaysonas Grangeris 21, Kyle'as Kuričius 16, Lucas Nogueira 11, Tariqas Kirksay'us 7, Danielis Clarkas 6, Jaime'as Fernandezas ir Lamontas Barnesas 2 taškai;