NAUJIENOS/Svarbiausi įvykiai
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (nauja data bus paskelbta artimiausiu metu).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Nukeliamos Ispanijos lygos 20-ojo turo rungtynės (turėjo vykti sausio 17-ąją) tarp "Barcos" ir "Estudiantes" komandų (rungtynės įvyks kovo 23-ąją dieną).

"Nevėžis" LKL reguliarųjį sezoną baigė pralaimėjimu

2013-04-12
Kėdainių "Nevėžis" su Vyteniu Jasikevičiumi nesėkme baigė Lietuvos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną. Kėdainiškiai paskutinėse varžybose išvykoje 61-102 nusileido Klaipėdos "Neptūno" krepšininkams.

"Nevėžis" su 8 pergalėmis ir 12 pralaimėjimų užėmė 8-ąją vietą galutinėje rikiuotėje ir pateko į atkrintamasias varžybas.

Vytenis Jasikevičius dėl ligos praleido šias rungtynes.

Kėdainiams taip pat negalėjo padėti Darius Šilinskis, kuriam bus atlikta kelio kremzlės operacija ir čiurną susižeidęs Tony Bishopas.

Klaipėdos "Neptūnas": Martynas Mažeika 22, Valdas Vasylius 13, Deividas Gailius ir Rashaunas Broadusas 11, Giedrius Gustas 9, Evaldas Dainys ir Simas Galdikas 7, Laurynas Mikalauskas, Arnas Butkevičius ir Vytautas Šarakauskas 6, Marius Runkauskas ir Davidas McClure'as 2 taškai;

Kėdainių "Nevėžis": Gediminas Žylė 12, Šarūnas Kulevičius 11, Tomas Černeckis ir Andrius Aleksandrovas 10, Mindaugas Girdžiūnas 7, Rolandas Jakštas 5, Paulius Semaška 4, Gediminas Butkus 2 taškai;

0 comments:

Rašyti komentarą