"Barca" rungtynių pradžioje pasiuntė "Real" komandą į nokdauną

2022-02-11
Barselonos krepšininkai trečią kartą šiame sezone laimėjo "El Clasico" dvikovą ir sugrįžo į Eurolygos viršūnę.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Ispanijos sostinėje 86:68 įtikinamai susitvarkė su "Real" ekipa.

Šis laimėjimas leido katalonams pasivyti "Real" ir abu šalies grandai dabar turi iškovoję po 20 pergalių ir patyrę 5 pralaimėjimus. Dukart laimėjusi "Barca" dabar turi pranašumą prieš amžinąjį varžovą.

Laprovittolos įkvėpta "Barca" galingai pradėjo rungtynes, po argentiniečio 12 taškų katalonai turėjo dviženklę persvarą. Likus žaisti 3 minutes pirmąjame kėlinyje Exumas tritaškiu padidino svečių persvarą iki 22 taškų (2:24).

Antrąjame ketvirtyje katalonų persvara išaugo iki 26 taškų (10:36), kėlinio pabaigoje "Real" kiek sumažino deficitą, tačiau vis dar buvo gana didelis (52:31).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai sumažino atsilikimą iki 16 taškų (38:54), bet netrukus katalonai susigrąžino turėtą pranašumą (40:62). Tavareso pastangomis "Real" atstatė 16 taškų deficitą prieš lemiamą ketvirtį (55:71).

Sužaidus 4 minutes B.Daviesas buvo nubaustas nesportine pražanga, o tuo pasinaudoję "Real" krepšininkai priartėjo iki 13 taškų (62:75). Vis dėlto katalonai nepaleido rungtynių ir iškovojo pergalę 86:68.

Kitą savaitę katalonai keliauja į Granadą kur pradės kovą dėl Ispanijos taurės.

Madrido "Real": Edy Tavaresas 25, Sergio Llullas ir Fabienas Causeuras 8, Alberto Abalde 7, Nigelis Williamsas-Gossas 5, Thomas Heurtelis ir Guerschonas Yabusele 4, Adamas Hanga 3, Carlosas Alacenas ir Vincentas Poirier 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 20, Dante Exumas 13, Brandonas Daviesas 11, Kyle'as Kuričius ir Nickas Calathesas 10, Nikola Mirotičius 9, Rokas Jokubaitis 6, Sertačas Šanli 5, Rolandas Šmitas 2 taškai;