Galų gale rungtynes perlaužusi "Barca" įveikė svečius iš Miuncheno

2022-02-01
Barselonos krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pergale prieš Miuncheno komandą.

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama "FC Barcelona" savo aikštėje 71:66 palaužė "FC Bayern" ir iškovojo 18-ąją pergalę lygoje.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir sužaidus 7 minutes Mirotičius išlygino rezultatą (5:5). Pirmasis ketvirtis baigėsi lygiai 9:9.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo dviem tritaškiais (9:15), tačiau netrukus Kuričius atsakė tuo pačiu (15:15). Po pirmos mačo pusės katalonai turėjo minimalų deficitą (28:29).

K.Kuričius penkiais taškais paeiliui persvėrė rezultatą "Barcos" naudai (33:29), tačiau "FC Bayern" surengė spurtą 0:8 ir įpusėjus kėliniui išsiveržė į priekį (33:37). Jokubaičio ir Exumo pastangomis katalonai vėl išsiveržė į priekį (45:41).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Lučičius pelnė šešis taškus iš eilė ir išlygino rezultatą (47:47), o po Waldeno tolimo šūvio atsidūrė priekyje (47:50). Po Kuričiaus tritaškio vėl išsiveržė katalonai (63:61), vėliau Daviesas pridėjo du taškus su pražanga (66:61). Likus žaisti 1:21 min. Exumas įsmeigė tritaškį (69:63), o pergalę 71:66 iškovojo "Barca".

Ketvirtadienį Ispanijos čempionai "Palau Blaugrana" arenoje susitiks su Atėnų "Panathinaikos" klubu.

Barselonos "FC Barcelona": Kyle'as Kuričius 20, Nikola Mirotičius 13, Dante Exumas 9, Brandonas Daviesas ir Nickas Calathesas 8, Rolandas Šmitas 6, Rokas Jokubaitis 5, Sertačas Šanli 2 taškai;

Miuncheno "FC Bayern": Vladimiras Lučičius 16, Ognjenas Jaramazas 15, Nickas Weileris-Babbas ir DeShaunas Thomasas 9, Corey Waldenas 5, Žanas Markas Šiško 4, Andreasas Obstas ir Leonas Radoševičius 3, Augustine'as Rubitas 2 taškai;