"Palau Blaugrana" apginta: katalonai pasiekė 5-ąją pergalę namuose per vienuolika dienų

2022-02-06
Barselonos krepšininkai per paskutines vienuolika dienų sužaidė net penkerias namų rungtynes ir visos jos baigėsi Ispanijos čempionų pergalėmis.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienio popietę "Palau Blaugrana" arenoje 83:67 palaužė Santjago de Kompostelos "Monbus Obradoiro" komandą.

"Barcai" tai buvo 14-oji pergalė Ispanijos lygoje.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus (19:19). Antrojo kėlinio pabaigoje Mirotičiaus ir Šmito tritaškiai leido "Barcai" įgyti didžiausią 7 taškų persvarą (34:27), tačiau svečiai atsakė spurtu 0:7 ir išlygino rezultatą (34:34).

Po ilgosios pertraukos agresyviau pradėję žaisti katalonai pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą (48:38). Bet tada "Monbus" vėl surengė sėkmingą atkarpą 2:9 ir sumažino deficitą iki 3 taškų (50:47). Prieš lemiamą ketvirtį Šaro auklėtiniai turėjo 7 taškų persvarą (57:50).

Sužaidus 3 minutes ketvirtajame kėlinyje po L.Beliausko tritaškio rezultatas tapo lygus (59:59). Calatheso ir Kuričiaus pastangomis katalonai vėl susigrąžino dviženklę persvarą (72:61). Vėliau Mirotičius pridėjo dar porą tritaškių ir galutinai palaužė varžovus (81:65). Pergalę "Barca" iškovojo rezultatu 83:67.

Kitą savaitę katalonai Eurolygoje susitiks su Madrido "Real", o savaitgalį prieš prasidedant Ispanijos taurės varžyboms dar sužais mačą Mursijoje.

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 21, Brandonas Daviesas 11, Nickas Calathesas 9, Nigelis Hayesas-Davisas 7, Dante Exumas, Rolandas Šmitas, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius 6, Sertačas Šanli ir Rokas Jokubaitis 4, Sergi Martinezas 3 taškai;

Santjago de Kompostelos "Monbus Obradoiro": Laurynas Birutis 17, Henry Ellensonas 13, Kassiusas Robertsonas 12, Viny Okouo 6, Braydonas Hobbsas ir Laurynas Beliauskas 5, Alexas Suarezas 3, Thomas Scrubbas, Fernando Zurbriggenas ir Alvaro Munozas 2 taškai;