Antroji pergalė dviguboje savaitėje: katalonai įveikė baskus

2022-11-25
Šarūnas Jasikevičius Eurolygos dvigubą savaitę baigė antrąją pergale namuose.

Katalonai 10-ojo turo rungtynėse 96:84 pranoko Vitorijos "Baskonia" krepšininkus ir įsirašė 7-ąją pergalę lygoje.

Kitą savaitę "Barca" vyksta į Berlyną, o prieš tai dar savaitgalį laukia dvikova "Palau Blaugrana" arenoje su Granados ekipa.

Rungtynių pradžioje abi komandos tritaškiais rinko taškus (6:6), o pirmasis kėlinys baigėsi lygiai 22:22.

Antrajame ketvirtyje puikiai žaidęs Da Silva padėjo katalonams įgyti 4 taškų persvarą (52:48).

Likus žaisti pusketvirtos minutės trečiajame kėlinyje Costello išvedė baskus į priekį (63:64), tačiau "Barcą" į priekį truktelėjo du Laprovittolos tritaškiai (73:66).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Howardo trijų baudos metimų rezultatas vėl tapo lygus (76:76). Įpusėjus kėliniui Higginsas įsmeigė du tritaškius ir katalonų persvara išaugo iki 8 taškų (87:79). Likus žaisti 3 min. Higginsas pataikė dar vieną tolimą metimą ir persvara tapo dviženklė (90:80). Pergalę katalonai iškovojo rezultatu (96:84).

Barselonos "FC Barcelona": Janas Vesely 18, Cory Higginsas 17, Oscaras Da Silva 11, Nicolas Laprovittola ir Mike'as Tobey 9, Sertačas Šanli 8, Nikola Kaliničius ir Tomašas Satoransky 7, Alexas Abrinesas 6, Rokas Jokubaitis 4 taškai;

Vitorijos "Baskonia": Markusas Howardas 25, Pierria Henry ir Matthew Costello 13, Darius Thompsonas 9, Daultonas Hommesas 8, Rokas Giedraitis 7, Stevenas Enochas 4, Danielis Diezas 3, Maikas Kotsaras 2 taškai;