Triguba savaitė be nuostolių: katalonai įveikė Granados komandą

2022-11-27
Praėjusią savaitę du pralaimėjimus patyrusi "Barca" šią savaitę baigė trimis pergalėmis namuose.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai prie dvejų pergalių Eurolygoje pridėjo laimėjimą Ispanijos lygoje 100:82 prieš Granados "Coviran" ekipą.

Katalonams, tai buvo septintoji pergalė ACB lygoje.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dvejos išvykos. Ketvirtadienį mačas Berlyne, o savaitgalį kelionė į Santjago de Kompostelą.

Katalonai rungtynių pradžioje vedami Kaliničiaus (9 taškai) įgijo 8 taškų persvarą įpusėjus kėliniui (18:10). Vėliau Kuričius įsmeigė tris tritaškius ir pranašumas tapo dviženklis (31:14).

Sužaidus kiek daugiau, nei 2 min. antrajame kėlinyje Higginsas tolimu metimu padidino persvarą iki 20 taškų (45:25). Po pirmos mačo pusės katalonai pirmavo 57:42.

Trečiajame kėlinyje Barselonos krepšininkai po Satoransky alley-oop dėjimo susigrąžino 20 taškų persvarą (71:51), bet tuomet varžovai spurtavo 0:9 (71:60).

Ketvirtajame ketvirtyje "Barca" neprisileido arčiau varžovų, o Nnaji pelnė 100-ąjį katalonų tašką 100:82.

Barselonos "FC Barcelona": Cory Higginsas 21, Kyle'as Kuričius 14, Jamesas Nnaji 11, Janas Vesely 10, Nikola Kaliničius 9, Oriolas Paulis, Tomašas Satoransky ir Oscaras Da Silva 7, Rokas Jokubaitis 6, Mike'as Tobey 5, Michaelas Caicedo 3 taškai;

Granados "Coviran": Thomas Broplehas 27, Christiano Felicio 19, Prince'as Ali ir Petitas Niangas 10, Jacobo Diazas 7, Lluisas Costa 5, Christianas Diazas 4 taškai;