Eurolygos čempionai nutraukė "Barcos" pergalių seriją

2022-11-17
Šarūnui Jasikevičiui savo jubiliejinių 200-ųjų rungtynių vadovaujant "Barcai" nepavyko pažymėti pergale.

Katalonai Stambule 86:96 turėjo pripažinti Eurolygos čempionu "Anadolu Efes" komandos pranašumą.

Barselonos krepšininkams, tai buvo trečiasis pralaimėjimas Eurolygoje po trijų pergalių iš eilės.

Kitą savaitę "Barcos" laukia dviguba Eurolygos savaitė namuose. Antradienį į Kataloniją atvyksta Željko Obradovičius su Belgrado "Partizan", o penktadienį Vitorijos "Baskonia". Šį savaitgalį Badalonoje dar laukia Katalonijos derbis.

Baigiant įpusėti pirmajam kėliniui Šanli tolimu metimu pirmą kartą išvedė "Barcą" į priekį (8:10). Antrajame kėlinyje sužaidus daugiau, nei 2 min. Dunstonas dėjimu vėl sugrąžino persvarą šeimininkams (26:25). Po pirmos mačo pusės turkai pirmavo 45:41.

Po ilgosios pertraukos "Anadolu Efes" surengė spurtą 8:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (53:41). Vėliau Micičius pradėjo savo šou pelnęs 7 taškus iš eilės (60:49). Šanli tritaškiu uždarė trečiąjį ketvirtį ir "Barca" į lemiamą ketvirtį išėjo turėdama 9 taškų deficitą (66:57).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Laprovittola tolimu metimu sumažino atsilikimą iki 8 taškų (76:68), tačiau Micičiaus ir Clyburno pastangomis turkai neprisileido katalonų arčiau (90:78). Paskutinę kėlinio minutę Laprovittola tritaškiu dar sumažino deficitą iki 6 taškų (92:86), tačiau pergalę 96:86 iškovojo šeimininkai.

Stambulo "Anadolu Efes": Willas Clyburnas 24, Vasilije Micičius 22, Elijah Bryantas 16, Amathas M'Baye 13, Bryantas Dunstonas 7, Rodrigue'as Beauboisas ir Achille Polonara 5, Isaiah Tayloras 4 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 28, Sertačas Šanli 18, Cory Higginsas 14, Nikola Kaliničius 10, Alexas Abrinesas 9, Tomašas Satoransky 3, Oriolas Paulis ir Rokas Jokubaitis 2 taškai;