Šaro "Barca" pirmą kartą nukovė "Maccabi" komandą

2022-11-10
Šarūnas Jasikevičius pirmą kartą įveikė Tel Avivo "Maccabi" ekipą vadovaudamas Barselonos komandai.

Katalonai ketvirtadienį išvykoje 86:79 palaužė Tel Avivo krepšininkus ir įsirašė penktąją pergalę Eurolygoje.

Šaras per pirmuosius du sezonus su "Barca" pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes prieš "Maccabi" klubą.

Tai buvo vienintelės šios savaitės "Barcos" rungtynės. Kitą savaitę katalonai vyksta į Stambulą kur laukia Eurolygos čempionų iššūkis, o vietiniame fronte Katalonijos derbis Badalonoje.

Katalonai rungtynių pradžioje tritaškiais apmėtė varžovus, o po trečiojo Laprovittolos tolimo šūvio įgijo 4 taškų persvarą (17:13).

Antrajame ketvirtyje šeimininkai vedami L.Browno išsiveržė į priekį (40:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje Šaras buvo nubaustas technine pražanga (50:44), bet tuomet Laprovittola įsmeigė du tritaškius ir išlygino rezultatą (50:50), o Tobey persvėrė (50:52).

Baigiant įpusėti ketvirtajam kėliniui Tobey ir Higginsas pataikė iš toli ir "Barcos" persvara išaugo iki dviženklio skaičiaus (62:73). Pranašumą išsaugoję katalonai 86:79 privertė "Maccabi" ekipą patirtį pirmąjį pralaimėjimą namuose.

Tel Avivo "Maccabi": Lorenzo Brownas 18, Wade'as Baldwinas 16, Alexas Poythressas 10, Joshas Nebo 9, Jalenas Adamsas ir Johnas Dibartolomeo 8, Bonzie Colsonas 6, Jarellas Martinas ir Austinas Hollinsas 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nicolas Laprovittola 19, Cory Higginsas 15, Mike'as Tobey 14, Alexas Abrinesas 13, Tomašas Satoransky 9, Janas Vesely 6, Nikola Kaliničius 5, Sertačas Šanli 4, Rokas Jokubaitis 1 taškas;