Valensijoje triumfavusi "Barca" užtikrintai žengė į pusfinalį

2023-06-02
Šarūnas Jasikevičius su "FC Barcelona" komanda be didesnio vargo iškopė į Ispanijos lygos pusfinalį.

Katalonai antrose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Valensijoje 87:64 įveikė šeimininkus ir seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2-0.

Pusfinalyje Šaro auklėtinių lauks Malagos "Unicaja" ekipa, kuri savo ketvirtfinalio seriją taip pat laimėjo sausu rezultatu (2-0) prieš Tenerifės komandą.

Pusfinalio serijoje bus žaidžiama iki trijų pergalių, o pirmosios dvejos rungtynes vyks Barselonoje. Serija startuos birželio 7-ąją dieną.

Webbas dėjimu atidarė rungtynes (2:0), o "Barca" atsakė 5 taškais be atsako (2:5). Įpusėjus kėliniui Vesely dviem taškais padidino persvarą iki 7 taškų (6:13). Po Laprovittolos tolimo metimo pranašumas tapo dviženklis (6:16). Paskutinę kėlinio minutę Kuričius įsmeigė tritaškį (11:26).

Antrojo kėlinio pradžioje Kuričius pridėjo dar vieną tolimą metimą (13:29), o po Šanli dvitaškio Katalonų pranašumas siekė 21 tašką (13:34). Po pirmos mačo dalies  "Barca" pirmavo 43:26.

Po ilgosios pertraukos Barselonos krepšininkai įsmeigė septynis tritaškius ir persvara tapo 25 taškai (39:64).

Ketvirtajame kėlinyje Valensijos ekipa sumažino deficitą iki 14 taškų (55:69), tačiau arčiau Šaro auklėtiniai varžovų neprisileido ir iškovoję pergalę 87:64 iškopė į pusfinalį.

Valensijos "Valencia Basket": Jaredas Harperis 12, Martinas Hermannssonas 10, Bojanas Dubljevičius 8, Shannonas Evansas 7, Victoras Claveras 6, Josepas Puerto 5, Jaime Pradilla, Jamesas Webbas ir Chrisas Jonesa 4, Jonahas Radebaughas ir Kyle'as Alexanderis 2 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Tomašas Satoransky 14, Nikola Mirotičius 13, Alexas Abrinesas 12, Nicolas Laprovittola 11, Nikola Kaliničius ir Rokas Jokubaitis 6, Mike'as Tobey 5, Janas Vesely 4, Jamesas Nnaji 3, Sertačas Šanli 2 taškai;