*Gegužės 8 d. lemiamas penktasis serijos mačas Monake.
*Gegužės 13 d. Turkijos lygos reguliariojo sezono pabaiga.

Lugo mieste sunki "Barcos" pergalė

2022-12-11
Barselonos ekipa po dviejų pralaimėjimų iš eilės į pergalių kelią grįžo Lugo mieste.

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama "Barca" išvykoje 78:74 palaužė "Rio Breogan" komandą ir įsirašė 8-ąjį laimėjimą Ispanijos lygoje.

Kitą savaitę katalonų laukia trejos rungtynės. Dviguba Eurolygos savaitė prasidės trečiadienį Monaka, o penktadienį mačas namuose su Atėnų "Panathinaikos" krepšininkais. ACB lygoje lauks dikova "Palau Blaugrana" arenoje prieš Malagos "Unicaja".

Baigiant įpusėti pirmąjam kėliniui "Barca" po Satoransky baudos metimų įgijo 7 taškų persvarą (9:16), bet tuomet šeimininkai spurtavo 12:3 ir persvėrė rezultatą (21:19). Antrajame kėlinyje toliau vyko atkakli kova ir katalonai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 3 taškais 43:40.

Po pertraukos "Barca" įsmeigė tris tritaškius (44:52), tačiau Lugo krepšininkai atsakė spurtu 10:1 ir įpusėjus trečiajam kėliniui išsiveržė į priekį (54:53). Katalonus į priekį truktelėjo 5 iš eilės Laprovittolos taškai (54:58), tačiau šeiminkai atsakė tais pačiais 5 taškais (59:58). Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 61:61.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Kaliničius dviem taškais išvedė Barselonos ekipą į priekį (67:69), vėliau Šaro auklėtiniai baudų metimais įgijo 6 taškų persvarą (68:74). Baigiantis rungtynėms Kaliničius buvo diskvalifikuotas, o varžovai priartėjo iki 3 taškų (71:74). Likus žaisti 34 sek. Mirotičius įsmeigė tritaškį (71:77), tačiau tuo pačiu atsakė Hollatzas likus žaisti 14 sek. (74:77). Kuričius įmetė 1 baudą (74:78), o Lugo ekipa prametė du tritaškius.

Lugo "Rio Breogan": Justusas Hollatzas 13, Scottas Bamforthas 12, Nemanja Nenadičius 9, Ethanas Happas 8, Sergi Garcia 7, Luka Brajkovičius 6, Toni Nakičius 5, Marko Lukovičius ir Victoras Arteaga 4, Sergi Quintela 3 taškai;

Barselonos "FC Barcelona": Nikola Mirotičius 16, Nicolas Laprovittola 13, Jamesas Nnaji 12, Nikola Kaliničius 8, Tomašas Satoransky 7, Oriolas Paulis ir Janas Vesely 6, Rokas Jokubaitis 5, Mike'as Tobey 3, Kyle'as Kuričius 1 taškas;