NAUJIENOS
* Kovo 13 d. LKL čempionatas nutrauktas ir Kauno "Žalgiris" paskelbtas čempionu.
* Gegužės 25 d. Eurolygos sezonas nutrauktas.
* "Žalgirio" arenoje turėjęs vykti pokalbis su Šaru - nukeltas (turėjo įvykti 2020.03.14).
* Birželio 1 d. SARUNAS13LT tapo pasiekiamas Instagram tinkle: www.instagram.com/sarunas13lt
* Š.Jasikevičiaus vasaros krepšinio stovykla Barselonoje - atšaukta (turėjo startuoti 2020.07.12).
* Liepos 2 d. Š.Jasikevičius tampa "FC Barcelona" komandos treneriu.

K.Kemzūra: "Š.Jasikevičius savaitgalį greičiausiai nežais"

2012-06-15
Šį savaitgalį Lietuvos vyrų rinktinė sužais dvi draugiškas rungtynes savo šalyje. Šeštadienį Klaipėdoje lietuviai susikaus su praėjusio Europos čempionato skriaudikais makedonais, o sekmadienį Kaune išmėgins jėgas prieš Graikijos rinktinę. Pasak rinktinės vyriausiojo trenerio Kęstučio Kemzūros savaitgalį greičiausiai neišvysime žaidžiančio Š.Jasikevičius. Strategas tvirtino, kad žino įžaidėjo galimybes ir norėtu išmėginti kitus krepšininkus.

- Šarūnas Jasikevičius negalėjo pasakyti, ar rungtyniaus šeštadienį. Ar yra galimybę jį išvysti aikštėje jau savaitgalį?, - žurnalistai paklausė K. Kemzūros.
- Pažiūrėsime. Tai nėra skubus reikalas. Mums nereikia tikrinti Š. Jasikevičiaus žaidimo kokybės jau šeštadienį arba sekmadienį.
Manau, kad šiame etape jam svarbiau atgauti jėgas ir išmokti tai, ką mokėmės Druskininkuose ir Klaipėdoje, įsilieti į kolektyvą.
Dar galutinio sprendimo nepriėmiau. Pažiūrėsime kaip jam seksis per treniruotes, tačiau norėčiau kitiems krepšininkams suteikti daugiau laiko žaisti.
šaltinis: lrytas.lt

0 comments:

Rašyti komentarą